Angličtina online pro věčné a znalé začátečníky

Tento modul Angličtina online pro znalé začátečníky je vhodný pro studenty, kteří již nepatří do skupiny naprostých začátečníků. Představujeme Vám revoluční kurz angličtina pro samouky, který je speciálně vytvořen pro věčné začátečníky. Angličtinu můžete studovat kdekoli a kdykoli se Vám to hodí.

Příjemnou a zábavnou formou můžete v našem kurzu Angličtina online pro znalé začátečníky rozšířit své schopnosti čtyř základních jazykových kompetencí (čtení, psaní, mluvení a poslechu) a zároveň se aktivně připravují na složení mezinárodní zkoušky Cambridge KET. Díky zábavně tvořeným cvičením, přelomovým video-výkladům v češtině, jedinečnému 5-ti fázovému systému budování slovní zásoby či autentickým MP3 poslechům se výuka stává nejen efektivní, ale zároveň i poutavou a veselou. Modul je tvořen tak, aby plně odpovídal Evropskému Referenčnímu Rámci pro jazyky.

Nedílnou součástí každého kurzu, tedy i kurzu Angličtina pro začátečníky je interaktivní prostředí. Studovat můžete na svém počítači, IPODU, notebooku, mobilu či smartphonu na jakémkoliv operačním systému. Kvalita je zaručena díky špičkovému umístění v soutěži internetové efektivity a TOP7 Nápad roku.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>