Angličtina pro samouky online pro firmy

Ačkoliv se to zdá nemožné, tak je pro firmy nejefektnějším studiem studium angličtiny pro samouky. Kurz angličtina pro samouky je pro firmy výhodný z toho důvodu, že každý zaměstnanec může studovat individuálně, zcela nezávisle na ostatních. Majitel firmy, nebo pověřená osoba má přitom dokonalý přehled nad pokroky svých zaměstnanců.
Firemními kurzy angličtina online pro samouky dosáhnete 100% docházky. Navíc platíte jen za to, co se vaši zaměstnanci reálně učí. Neplatíte za dobu, jak dlouho se to učí. Vše je řešeno prostřednictvím kreditů. Firma si nakoupí určitý počet kreditů a s těmi může disponovat. Každému zaměstnanci můžete povolit libovolné množství kreditů, které mohou využít a případně je přesouvat. Pověřený člověk ve firmě má o výuce dokonalý přehled.
Pověřená osoba ve firmě může kontrolovat docházku zaměstnanců, stejně tak i pokroky jednotlivých zaměstnanců. Případně připravenost zaměstnanců na mezinárodní zkoušky. V případě potřeby můžete přihlásit zaměstnance na intenzivní týdenní jazykový kurz.
Jazyková škola Evropské vzdělávacího centrum, s.r.o. je jednou z nejvíce inovativních společností u nás. Překvapí vás flexibilita našich firemních kurzů angličtina online pro samouky. Můžete si vybírat až z 20-ti profesně zaměřených kurzů angličtiny, nebo z obecně zaměřených kurzů pro všechny úrovně.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>