Bezpečnostní technika, trezory, skříně na zbraně od společnosti Rottner Security.

Společnost Rottner Security Slovensko, s.r.o nabízí kompletní sortiment sejfů a trezorů. Vše na uskladnění vašich dokumentů, datových nosičů, cenností i zbraní. Dále široký výběr poštovních schránek, peněžních pokladniček, Euro mincovníků a kasiček.

Základem je rozsáhlá nabídka sejfů, trezorů a archivačních skříní. Trezory jsou certifikovány dle aktuální normy EN 1143-1. Naše trezory splňují požadavky uvedené normy a jsou zařazeny do jednotlivých bezpečnostních tříd 0.-V. Kromě klasických nábytkových trezorů máme v nabídce i ohnivzdorné trezory na ochranu papírových dokumentů, jakož i ohnivzdorné trezory na ochranu datových nosičů.

Součástí sortimentu trezorů jsou i trezory a skříně na zbraně. Skříně na zbraně jsou v mnoha modifikací co do počtu schraňovaných zbraní, tak do druhů zbraní. Naleznete u nás jak základní modely pro krátké zbraně, tak i speciální modely pro lovecké a sportovní zbraně.

Na našich stránkách naleznete také rozsáhlou nabídku poštovních schránek. Poštovní schránky jsou z nerezu, z pozinkovaného plechu v různých barvách, jakož i několik modelů z plastu. Naše nabídka uspokojí téměř každého zákazníka, protože máme opravdu velkou nabídku poštovních schránek co do materiálu, tvaru, barvy a velikosti, jakož i umístění vhod.

 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>