Buďte lovci pokladů a prožijte dobrodružství s detektory kovů

Kdo by alespoň jednou v životě nezatoužil najít poklad. Tento sen si lze lehce splnit s detektorem kovu, který zvládne skryté poklady najít.

Primárně je potřeba vlastnit dobrý detektor

V prvních chvílích nenajdete cennosti ale harampádí, brzy však naleznete s pomocí detektoru najít věci lepší a hodnotnější. Nalézání pokladů může být brzo vašim hobby. K tomuto koníčku také musíte mít, tak jak tomu je u koníčků, určité vybavení. Jako opravdový lovec pokladů budete určitě potřebovat dobrý detektor kovů. Rozhodující vlastnosti při výběru detektoru by měly být jeho citlivost a schopnost rozlišovat jednotlivé druhy kovů. Do jaké hloubky je schopen detektor odhalit kovy? V jaké míře je schopen rozeznávat železo od barevných kovů? Zda je cena odpovídající nejen jeho výkonu, i kvalitě a fukncím? Je mnoho otázek. Odpovědi a stejně tak rady naleznete nejlépe u prodejců – odborníků, ne u těch, kteří detektory pouze prodávají, a rovněž i koníčkem.

Detektory kovů Fisher

Mezi hledači pokladů se jedná o známou legendární americkou značku. Byl to doktor Gerhard Fisher, kdo začal jako první na světě vyrábět detekroty kovu, v roce 1931. Jedná se o nejstarší firmu, která má na co navázat a v soušasné době je stále schopná skloubit výhody nejnovějších technologií společně s praktickými poznatky společně a zkušenostmi profesionálů. Výsledkem jsou velmi kvalitní detektory, na které je jako na jediné záruka 5 let. Plánujete-li tedy koupi vlastního detektoru, tak jsou tyto kvalitní detektory Fisher jasná volba.

Co se dá v zemi nalézt?

Ještě než detektor zakoupíte, bude vás určitě zajímat, co vše jako hledač pokladů třeba objevíte. Popravdě, je toho moc. Od kovových částí, napříč mincemi a šperky. O zajímavé nálezy určitě nebude nouze a první poklad na sebe jistě nenechá dlouho čekat.

Poker je velice oblíbená karetní hra. Ale víte jak hrát poker ? Na internetu najdete spoustu rad a návodů jak se dobře naučit poker. Chcete-li proniknout do tajů této populární karetní hry, určitě navštivte internetový portál Pokerman.cz a vyhrávat.

Tagged with:
 

Recent Entries

 • Záložky

 • 1 Comment

  1. Diana Tomášková napsal:

   Můj muž hrozně dlouho po detektoru toužil. Sice jsem si říkala, že bude do měsíce ležet ve sklepě, jak všechno, ale beztak jsem ho koupila. Na http://www.detektory.cz/detektory-kovu-fisher jsem pořídila ten základní model F2. Manžel ho dostal k Vánocům a skákal jak malé děcko. Teď je konec února, a pořád s ním chodí povenku. U něj, který provozoval maximálně tak gaučink, věc nevídaná! Přemýšlí, že si k dalším Vánocům nadělí nějaký profesionálnější, ale prý to bude určitě zase Fisher. Takže pro mě super věc, která vytáhla mého chlapa na sluníčko :-)

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>