Chladící vitríny jsou vizitkou obchodu

Ať už vlastníte cukrárnu, pizzerii, kavárnu, hotel nebo máte obchod, kde prodáváte chlebíčky, saláty nebo třeba mořské ryby  – řešíte v prvé řadě, v čem budete nabízené potraviny uchovávat tak, aby si zákazníci mohli přímo vybírat a zároveň aby zařízení ladilo s interiérem vašich komerčních prostor. Jaká chladící technika je pro vaši provozovnu ta správná?

I zde, jako ve všech dalších oborech,  platí, že není chladící vitrína jako chladící vitrína. Kvalitní gastro zařízení musí splňovat nejen náročné normy Evropské unie,  ale také splňovat vaše představy pro bezproblémovou obslužnost a v neposlední řadě by mělo pomáhat „prodávat“ vaše zboží a služby.

V tomto ohledu máme pro všechny začínající i zkušené majitele gastronomických zařízení a obchodů s potravinami dobrou zprávu.  Na našem trhu lze nalézt kvalitní, solidní a zkušené dodavatele chladící techniky, kteří vám tu „vaši“ chladící vitrínu dodají doslova na míru a za velmi solidní cenu.

chladící vitrínyMezi takové firmy bezesporu patří společnost Nosreti. a.s., která je skutečným profesionálem v oboru gastro zařízení pro širokou škálu rozličných provozů.  Jejich odborníci vám buď předvedou nabízené chladící vitríny a další chladící techniku přímo v jejich showroomu a vypracuje návrh dle vašich specifických podmínek (včetně designových) nebo máte možnost v pohodlí domova či kanceláře vybírat z široké nabídky jejich e-shopu, což skýtá mnohé výhody.

Společnost Nosreti a.s.  je přímým dovozcem renomovaných značek chladicí techniky,  jako jsou například  NORDline,  JUKA,  ICEMATIC, ZOIN, POLAIR či  VESTFROST. Samozřejmostí jejich služeb je pak  záruční i pozáruční servis gastro zařízení včetně prodeje náhradních dílů.

Pokud vám tedy ve vašem  podniku chybí pultová,  obslužná, cukrárenská nebo třeba prostor šetřící přístěnná chladící vitrína, neváhejte, a vyberte si z široké nabídky toho předního českého dodavatele  chladící techniky a gastro zařízení.

 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>