Climax – Přední výrobce stínicí techniky v České republice

Společnost Climax se již více než 20 let úspěšně pohybuje na trhu se stínící technikou, což dokládá stále rostoucí počet spokojených zákazníků.

Rolety a žaluzie Climax

Nabídka firmy Climax nezapomíná na špičkové exteriérové rolety. Tyto rolety se vyrábí na míru a je možno je instalovat do všech druhů oken a dveří. Při výrobě rolet pak používáme kvalitní certifikované německé komponenty Alukon. Vybírat můžete ze široké škály nejrůznějších venkovních rolet tak, aby naplňovaly vaše konkrétní představy. S roletami Climax budete mít pocit většího bezpečí, soukromí a zejména nižší tepelné ztráty.

Kvalitní žaluzie a sítě proti hmyzu

V současné době patří horizontální hliníkové žaluzie mezi nejúčinější způsob ochrany proti slunci. Největšími přednostmi žaluzií Climax jsou hlavně jednoduchost, univerzálnost, snadná montáž a její rychlost, velmi snadné udržování a v neposlední řadě také cenová dostupnost. Nabídka společnosti Climax zahrnuje rovněž sítě proti hmyzu, které se primárně užívají k ochraně před hmyzem, ale mohou sloužit i jako estetický doplněk vaší dománosti. K výrobě samotné síťoviny je pak používáno sklolaminátového vlákna, které je navíc ještě obalené plastem. To dodává síťovině vysokou tepelnou odolnost.

Climax nabízí také praktické markýzy

V nabídce společnosti Climax můžeme nalézt také markýzy, které využijete zejména k zastínění vaší terasy či balkónu. Markýzy vás navíc efektivně ochrání před sluncem i deštěm. Při výrobě markýz používáme výhradně kvalitních a odolných textiií a speciálně povrchově upravených kovových konstrukcí, které jsou spolehlivě pevné a vydrží pěkně barevné. Rozsáhlá nabídka barev a vzorů navíc umožňuje dokonalé sladění nebo naopak kontrast markýzy s fasádou vašeho domu.

Interiérové odvlhčovače vzduchu, nebo také bazénové odvlhčovače si můžete zakoupit v eshopu ventilatory-shop.cz. Samozřejmě , že vám s výběrem správného odvlhčovače rádi poradí specialisté na tuto techniku.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>