Dignus.cz – potřebný online informační systém pro školky, online informační systém pro školky Dignus.cz funguje také pro dětské skupiny a jesle

Žádaný systém docházky zpracovaný firmou Dignus je aplikovatelný na rodiče, jejich děti i pracovníky. Nezbytný Dignus online informační systém pro školky, jesle a dětské skupiny je pohodlný pro uživatele, vyznačuje se vysokým stupněm ochrany. Praktický Dignus informační systém školky se vyrobil pro pracovníky v mateřské školce, pro rodiče svěřených dětí i pro nadřízené ve školce, při výchově dětí napomáhá k lepší spolupráci mezi rodiči a pedagogy. Systém Dignus dovede jednoduše informovat rodiče, Dignus byl vyroben pro umísťování fotografických snímků a čerstvých zpráv, podklady potřebné pro fakturování se dají do modulu taky uložit. Paralelně se díky prošetřenému, přesto snadnému systému vypočítává školné ze záznamů o docházce. Zaměstnavatelům i pracovníkům ve výchovných zařízeních informační systém školky napomáhá spravovat žádosti o dovolenou a veškerou evidenci. Potřebné statistiky a sestavy jsou zpracovávány pro management školních zařízení.

Ze zákona je provozovatel nucen mateřské školky nebo jeslí kontinuálně kontrolovat dětskou docházku, proto je potřebné docházející děti registrovat. Ověřený docházkový systém pro školky, jesle a dětské skupiny Dignus splňuje potřebu elektronického zaznamenávání dětské docházky dětí s čipy nebo vstupními kartami. Dignus program usnadňuje administrativní práci zaměstnancům školních zařízení, k tomu zjednoduší veškerou registraci provozu MŠ, jeslí, popřípadě dětské skupiny. Správci program Dignus před jeho uvedením do praxe představí zaměstnancům příslušného školního zařízení, dostane se jim pomoci v primárních problémech, zodpoví jakékoliv dotazy.

Programu porozumí i ti pedagogové, již více zvládají výchovu dětí než administrativu. Program zjednodušuje administrativu na minimum. Pro školská zařízení anebo skupiny se konkrétní programy stavějí na míru a v zakódované podobě, do programu školky nebo jeslí se nikdo neoprávněný nedostane.

Tagged with:
 

Recent Entries

 • Záložky

 • 3 Comments

  1. registracePR napsal:

   U nás v internetovém obchodě sbohemnudo.cz najdete široký výběr všech psacích potřeb a pomůcek. Rychlé dodání za příznivé ceny.

  2. registracePR napsal:

   Nevíte si rady s vedením vašeho firemního účetnictví ? AZA účetnictví Praha nabízí vedení účetnictví . Odborní zaměstnanci této společnosti mají více než dvacetileté zkušenosti v daném odvětví, pomohou tedy jak s personalistikou, mzdami, tak s podvojným účetnictvím.

  3. registracePR napsal:

   Bavila by vás práce ve školce Praha ? Pomůžeme vám ji najít . Kromě odborných požadavků na kvalifikaci se klade důraz hlavně na povahové vlastnosti a ochotu starat se o cizí děti. Stačí navštívit web jesle-skolky.cz a vyplnit online formulář s poptávkou.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>