DM-IZOL provádí hydroizolace balkonů a teras, základů všech staveb, ale i na hydroizolace bazénů a zahradních jezírek

Kvalitně provedená hydroizolace kterékoli části stavby je základem dobrého bydlení. Precizně provedené hydroizolace dovedou odborníci s dlouholetými zkušenostmi – firma DM-IZOL. Zaměřujeme se na hydroizolace balkonů a teras i na hydroizolace základů u všech typů staveb, potom také na hydroizolace veškerých bazénů a domácích zahradních jezírek.

Kvalitní a precizní hydroizolace balkonů a teras i základů budov závisí na použitých materiálech

K pokládání hydroizolace balkonů a teras i základů staveb se využívají výtečné fólie od českých i zahraničních výrobců Fatrafol, Sikaplan, dále také fólie Alkorplan a Protan. U nás pracují skuteční specialisté s mnohaletými zkušenostmi v pokládání střešních fólií, ale i bazénových fólií. Praxe našich zaměstnanců a použité materiály garantují kvalitu výsledné hydroizolace. Za našimi výkony stojí několik stovek uspokojených zákazníků.

Na naše hydroizolace balkonů a teras poskytujeme dlouholetou záruční dobu i pozáruční servis

Kvalitní hydroizolace balkonů a teras se uskutečňují s pomocí fólie, jež je ochráněna proti vlivům UV záření a současně proti poškození vrstvou z profilů. Záruční doba na práci i použité materiály je krásných dvanáct let. Zkušenosti ale prokázaly, že životnost fóliíí pro hydroizolace balkonů a teras bývá více než dvojnásobně.

Rovněž novostavby si zaslouží hydroizolace

S hydroizolací by se mělo počítat již při budování základů stavby i budoucím stavění dalších obytných částí. Nezapomeňte na hydraizolace balkonů a teras, pod nimiž může být vybudován sklep, případně obytná plocha nebo technická místnost. Můžete tak do budoucna předejít potížím, kdy by prosakující voda zapříčinila vlhnutí a plasnivění. Při aplikaci hydroizolace na všech stavbách pokládámá fólie pochůzné s protismykovou úpravou, dále fólie s dlažbou na terče či dřevěnou podlahou. Instalujeme zemní fólie pod beton.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>