Elegantní nábytek pro každého

Firma Nábytek Lupínková se specializuje na prodej kvalitního nábytku na míru české kvality již od 90. let 20. stol. Díky své mnohaleté praxi představuje firma značku spojenou s kvalitou, cenovou dostupností a originalitou. Nábytek Lupínková nabízí křesla, pohovky, sedací soupravy, kancelářský a sektorový nábytek, obývací sektorové stěny, ložnice, jídelní soupravy i konferenční stolky. Doménou je nábytek na míru, který se dokáže přizpůsobit všem klientům.

Český nábytek na míru od společnosti Nábytek Lupínková představuje všechny kousky nábytku, na jaké si jen vzpomenete. Sháníte speciální postele na míru? Nábytek do ložnice lze zkombinovat s postelemi tak, abyste si dostatečně odpočinuli a váš spánek byl vydatný. Židle a stoly jsou povětšinou vyrobené z masivu, sedací soupravy jsou dodávány na míru nebo již předem vyrobené.

Nabízíme také sedací soupravy na míru od firmy PF Nábytek. Zájemce o designové české sedací soupravy na míru si z u nás vybere takové, jež lze libovolně kombinovat a přizpůsobovat. Sedací soupravy jsou potaženy jak kvalitními textiliemi, tak luxusnější hovězinou. S výběrem kvalitního nábytku na míru máte navíc jistotu, že vydrží 10 až 20 let.

Výběr válend a postelí je jen a pouze na zákazníkovi, jenž může vybírat ze spousty rozličných designů a materiálů. Výrobou nábytku se zabývají především čeští výrobci, kdy každá firma nechá na kousku nábytku svůj charakteristický otisk. Kupříkladu PF Nábytek se soustředí na čalouněné postele z masivu. Postele od Polstrin Design lze variabilně potáhnout kůží, či látkou. Ložnicový nábytek od společnosti BMB může být z lamina, masivu i dýhy. Společnost Dřevotvar dělá postele z dýhy, spol. Maws se pyšní dokonalými celočalouněnými postelemi a Gazel dělá postele ze smrkového dřeva.

Tagged with:
 

Recent Entries

 • Záložky

 • 4 Comments

  1. propagator napsal:

   Spánek je zejména a především o kombinaci roštů a matrace ale také o posteli. Jak se zorientovat ve velké nabídce na Českém trhu? Díky našim článkům se relativně snadno dostanete na kobylku podvodníků a rozpoznáte skutečnou kvalitu. Toužíte si vybrat na postele z masivu tu pravou postel do vašeho bytu. Nejsme přeci tak bohatí aby jsme mohli kupovat levné věci. Toto rčení platilo a platí dále. Postele z masivu u firmy Marek Migo jsou zaručeně kvalitní. Dřevěná postel z masivu a vzácnost? Nesmysl, to již neplatí. Silná dřevěná postel může být zároveň i skříní. Postel s výklopnými rošty a úložným prostorem užijete i v skromném prostoru tam, kde normální lůžko nestačí.

  2. registracePR napsal:

   Pořiďte si v eshopu waldes.cz utěrky bambus . Mají 5x vyšší savost než utěrky bavlněné , nepouští vlákna, jsou vysoce antiseptické a nezapáchají. Určitě si je ihned oblíbíte.

  3. registracePR napsal:

   Koupelnová zrcadla si snadno vyberete na eshopu lux-aqua.cz. Koupelnová zrcadla dnes mají širokou škálu barev a druhů, takže je výběr poněkud jednodušší než před lety. Koupelnová zrcadla jsou nutnost, bez nich se neobejdeme.

  4. registracePR napsal:

   Nabízíme krásné koberce běhouny i pro ty nejnáročnější zákazníky. Koberce, například právě běhouny, se mohou stát i vhodným dárkem pro někoho blízkého. Inspirujte se v našem eshopu kobercovyraj.cz.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>