Investice do mobilní vířivky, sauny nebo infrasauny se vám vrátí ve zdraví

Málo vitaminů, slunečního záření, nedostatek pobytu mnohdy navodí únavu a náchylnost k rozličným virovým onemocněním. Pro prevenci a rekonvalescenci se skvěle hodí sauny, oblíbené jsou vířivé vany i infrasauny. Rozpočet domácnosti nezničíte pořízením sauny, mobilní vířivky nebo vířivé vany. Investování do osobního relaxačního centra, investice do vlastního zdraví, pohodlí a štěstí je jistým vratným vkladem. Zdraví si za nic nekoupíte.

Pobyt v sauně je vhodný téměř pro všechny. Při pobytu v infrasauně se infrapaprsky dostanou hluboko do kůže, při čemž dochází k zahřátí pokožky, krevního řečiště se prohřívá, svalovina a vnitřní orgány se rovněž prohřejí, a to bez oslabení srdečního svalu. Je dokázáno, že infrasauny se hodí pro lidi, pro které normální sauny znamenají utrpení.

Moderní vířivé vany patří k oblíbeným relaxačním procedurám. Populární vířivé vany se navrhují hlavně pro osoby, které velmi často trápí svalové dřevěnění, trpí na zádové bolesti, či je trápí křeče v končetinách. Příjemným působením vířivky na oběhový systém, svaly i nervová zakončení dochází po několika minutách k celkovému uvolnění organismu. Pouhá čtvrthodina strávené ve vířivé vaně je zdraví prospěšná.

Avizované vířivé vany se vyrábějí v mnoha druzích pro různý počet lidí. K dispozici jsou zájemcům mobilní vířivé vany. Přenosné vířivé vany můžete umístit téměř kamkoliv. Jak značí již název, že se vířivé vany dají umístit na taková místa, kde byste si přáli s přáteli nebo rodinou travit společný čas při masáži. Zřejmě není asi nic slastnějšího než přátelská relaxace ve vodě, nadto obohacenou o šampaňské pro oslavence nebo občerstvení pro rozdováděné děti.

Tagged with:
 

Recent Entries

 • Záložky

 • 1 Comment

  1. registracePR napsal:

   Už Vás nebaví ustavičná práce kolem zahrady, zalévání, hnojení, střihání a další? Asi nastal ten správný čas na pořízení umělých rostlin. Co si udělat soukromí v koutku zahrady, k čemu Vám může skvěle posloužit umělý živý plot? Vybírejte a o radu požádejte profesionály na florum.cz.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>