Jak na vynikající domácí jogurty, výtečné sýry či zdravé kefíry?

Chutný domácí jogurt. Chutný domácí sýr. Nechutné prefabrikáty z prodejních řetězců zastoupily dobroty z domácích tržišť. Dá se ale taková lahůdka vyrobit v domácích podmínkách? Bulgaricus přichází s návody na dané produkty i mnohé jiné, jaké si doma dovede uvařit kdekterá obratná hospodyňka, ale také zběhlá mlékárna s orientací na objemnou produkci mlékárenských výrobků podle tradičních návodů. Ochutnejte jogurty, kefíry, znamenité sýry s bulharskou smetanovou a sýrařskou kulturou a ostatní už vám přijdou mdlé.

Chlorid vápenatý a syřidlo na výrobu sýrů jsou zapotřebí k domácí výrobě sýra. Pro lepší sýřitelnost a výtěžnost mléka je důležitou surovinou chlorid vápenatý. Souběžně chlorid vápenatý nahrazuje chybějící vápník, který se ztrácí při mlékové pasterizaci. Malé hodnoty kalcia mají za vinu sníženou srážlivost mléka. Kvůli mléčnému srážení je nutné přidávat syřidlo, jak výborné živočišné syřidlo na výrobu sýrů, tak i mikrobiální nebo dokonce rostlinné syřidlo. Zmíněné výrobky nabízí internetový obchod Bulgaricus.

Se všemi mlékárenskými kulturami z internetové prodejny jednoduše uděláte domácí jogurt, chutný čerstvý sýr, zdravý kefír, zakysanou smetanu, neuvěřitelné bio acidofilní mléko a bio raženky. Živá kefírová kultura z Bulharska je užívána pro dělání kefíru v domácím prostředí, živá sýrařská kultura se využívá k výrobě sýru, na zakysanou smetanu a tvaroh potřebujeme smetanovou kulturu, jogurtová kultura je nutná pro výrobu domácích jogurtů. V e-shopu naleznete úplný sortiment nutný k domácí výrobě. V nabídce prodejny naleznete také probiotika po antibiotikách na střeva, jež se zasluhují o potřebnou obnovu střevní rovnováhy, avšak také celého organismu. Známe, že za mnohými nemocemi stojí porušená střevní mikroflóra. Víme, že přírodní probiotika dopomáhají regeneraci organismu i mikroflóry ve střevech u dětí, stejně jako žen a mužů všech věkových tříd.

Tagged with:
 

Recent Entries

 • Záložky

 • 1 Comment

  1. registracePR napsal:

   Pojedete-li na výlet do Krkonoš, zastavte se v nejvyhledávanější TOP Restauraci Benecko, která nabízí kvalitní jídla připravená vždy z čerstvých surovin. Přijďte ochutnat například pravé krkonošské kyselo! Více podrobných informací na webu restaurace-top.cz.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>