Jak si zakoupit novodobá vrata

 Přítel mě vezl k sobě do domu při veliké průtrži mračen. Přibrzdil autem před bránou a vyndal nenápadný dálkový prvek. Brána se sama od sebe pootevřela, a když jsme projeli dovnitř, tak se zase sama zavřela. Byl jsem velice nadšen zmiňovaným výdobytkem a okamžitě jsem se pustil do zpovídání, kde tuhle vymoženost pořídit a kolik to v podstatě vše stálo.

Ochotně se rozpovídal, že mu to vyhotovila firma A-Z pohony. Jak nejdříve hledal vhodnou firmu v prostředí internetu, jak si jí ověřoval a hledal levnější. A potom přišel zrovna na zmiňovanou firmu, kterou mu kdokoliv vychvaloval a neotálel si tak vykonstruovat cenovou nabídku na posunovací bránu s motorovým pohonem. Byl mile překvapen, jak rychle uskutečnili schůzku, posuvnou bránu vyměřili a za pár dnů namontovali novou automatickou bránu.

Vymontování starých vrat, přípravné činnosti, montáž nové posuvné brány i s úklidem po sobě, takže ani nemusel nikde nic vymetat. Tedy zcela kompletní služby, z nichž měl velikou radost a chválil si českou firmu.

„Zlaté ručičky“ pověděl kamarád, ale to však ještě nebylo vše. Byl to GSM alarm , jenž se stal ochranným andělem jeho majetku a informuje ho o všem možném, co se stane. V momentě když totiž prohledával jejich produktovou nabídku, všiml si, že prodávají i závory a vrata do garáže. Neotálel a vlastníkovi společnosti kde dělá, o nich řekl a pochválil jejich vynikající pracovní nasazení. A nedlouho na to viděl firemní auto A-Z pohony u nich ve společnosti, jak jejich pracovníci vyměřují novou závoru vrata do garáží.

Opět na několik dní se v areálu společnosti kde pracoval, vyjímala luxusní vrata do garáže a do firmy ho pouštěla moderní závora. A bombónek na závěr – díky tomu, že předložil svou firmu pro realizaci garážových vrat , pozastavil se za ním sám majitel A-Z pohony a přivezl mu lahvinku hodně vynikající slivovičky, kterou zrovna popíjíme.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>