Jakékoliv veřejné prostranství prakticky dokreslí městský mobiliář

Veřejná prostranství – parky, vozovky, podchody, křižovatky, relaxační zóny – bývají vyplněna lavičkami, stojany na kola, funkční informační panely, různé odpadkové koše, bezpečnostní zábrany, květináče, osvětlení. Tyto prvky mají společné označení – městský mobiliář. Firma RKR spol.cz se soustředí zejména na veškerý městský mobiliář a výrobu na objednávku, který splňuje veškerá bezpečnostní kritéria a zároveň je designově vyvážen tak, aby veškeré součásti byly vyváženy s okolními prostory. Dovedeme zhotovit jakékoliv části mobiliáře, jež zhotovujeme pro dlouhodobé užívání a s důrazem na kvalitní provedení.

Zhotovujeme na zakázku lavičky s povrchovým žárovým zinkováním, jež zaručuje lavičkám téměř nekonečnou životnost. Vkusné venkovní květináče jsou zhotoveny ze zinkové, barvené oceli lakem, nerezu a dřevěných doplňků. A proto je odolnost takového venkovního květináče prodloužena. Lampy veřejného osvětlení jsou bezúdržbové. Kombinace kvalitní výroby a solárního systému, jenž je zbaven závislosti na elektřině, vytváří z takového osvětlení takřka perpetum mobile. Vršek lampy je akrylátový, anebo lakováním podle přání zákazníka. Z naší nabídky si ovšem můžete vybrat i osvětlené odpadkové koše, všední odpadkové koše, nebo i odpadkové koše doplněné o popelník. Veřejné odpadkové koše jsou pro zvýšení odolnosti proti žáru a rozmarům počasí vyráběny žárovým zinkováním a jsou lakovány akrylátem.

Zvláštní kapitolou, kterou také pojímá námi dodávaný městský mobiliář, jsou dopravní značení, hojně využívané bezpečnostní sloupky, popřípadě účelné bezpečnostní zábrany. Dopravní značky jsou přenosné, zhotovujeme je z lehkých surovin. Za pomoci kotvící patky se bezpečnostní sloupky snadno umístí do asfaltu nebo betonu. Všechny bezpečnostní zábrany vyrábíme z hliníku, mají reflexní povrch a dají se roztáhnout na šířku pěti metrů.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>