Jazykové kurzy angličtiny a dalších jazyků

Angličtina je v současnosti jedním ze světových jazyků. Zároveň, pokud ovládáte angličtinu, tak se můžete vypravit do většiny zemí světa, protože vždy budete mít jistotu, že narazíte na někoho, s kým se pomocí angličtiny domluvíte. Angličtina se dostala i do našich běžných životů a mnohdy si ani neuvědomujeme, jak nás samotná angličtina ovlivňuje a kde všude se s ní setkáváme. Navíc, pokud umíme anglicky, tak máme ve většině případů i větší šanci na pracovní růst.  A právě proto pro Vás společnost Globtran.cz pořádá jazykové kurzy angličtiny, díky kterým se můžete i Vy naučit mluvit anglicky snadno a rychle. Ovšem angličtina není jediným jazykem, který se vyplatí v dnešní době umět. Ať už hledáte jazykový kurz angličtiny, či jakýkoliv další, tak je tu nabídka společnosti Globtran.cz, která Vás zajisté osloví.

Globtran.cz  pro Vás pořádá jazykové kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny, ruštiny a češtiny pro cizince. Všechny kurzy probíhají v odpoledních hodinách, délka jednoho jazykového kurzu je 90 minut. V kurzu je maximálně 6 účastníků, takže máte jistotu, že se Vám bude lektor plně věnovat a z jazykového kurzu si odnesete maximální počet znalostí. Samotné jazykové kurzy probíhají pod vedením českých i zahraničních lektorů s příslušným pedagogickým vzděláním.  Délka trvání kurzu je tři měsíce. Účastníci tak absolvují 13 lekcí, z nichž mají jednu zdarma. Případně můžete využít individuální kurzy, kdy se délka trvání kurzu pro jednoho účastníka nastavuje podle přání klienta. Naučte se tedy i Vy cizí jazyky snadno a rychle se společností Globtran.cz.

Ať už jste úplný začátečník, středně pokročilý, pokročilý, či potřebujete konverzovat, tak díky společnosti Globtran.cz, která Vám přináší jazykové kurzy, se naučíte ty jazyky, které jste doposud neovládali. Naše kurzy angličtiny praha můžete využít i proto, abyste si jednotlivé jazyky zopakovali, rozhodnutí je pouze na Vás.

 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>