Kabelky Belona eshop

E-shop www.belona.cz nabízí opravdu rozsáhlý sortiment značkových kabelek, tašek peněženek, aktovek, parfémů a pásků. Co se týče kabelek, tak nabízíme kabelky značky Walter Valentino v černých a bílých barvách. Kabelky jsou ve většině případů vyrobeny z umělé a pravé kůže. Kabelky mají všechny velké ucho pro nošení přes rameno a rovněž malé kapsičky uvnitř pro nošení drobných předmětů. Dále nabízíme aktovky, spisovky a pánské tašky v několika barvách a provedeních. Tašky jsou vyrobeny z umělé kůže, rovněž mají kapsy na drobnosti a některé mají, podobně jako dámské kabelky ucho přes rameno.

Dále u nás najdete peněženky značky Gianni Conti. Peněženky jsou v hnědém, červeném, bílém či tmavě hnědém provedení a jsou všechny vyrobeny z pravé kůže. Parfémy značek Giorgio Armani, Azzari, Burberry či Carolina prodáváme v několika provedeních v závislosti na tvaru a velikosti parfémových lahviček či samozřejmě dle jejich vůně.

Parfémy se vyznačují širokou paletou typů vůní a také dobou, po kterou vůně vydrží. Jedná se buď o krátkodobé vůně do hodiny, střednědobé vůně na 2 – 3 hodiny či dlouhodobé vůně, které nevyprchají dříve než do několika desítek hodin. Nabízíme pásky široké od 15 do 40 mm, které jsou v bílé či černé barvě a jsou vyrobeny z pravé hovězí kůže. Navštivte nás a my věříme, že budete s naším zbožím spokojeni.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky