Kde seženete klasická krbová kamna, nebo moderní krby?

Dnešní dny jsou jako stvořené pro výstavbu takových zdrojů tepla, jako populární krbová kamna a moderní krby. AMAR Krby Morava zaměřuje na připravení nákresu, udělá kalkulaci, to vše zadarmo, ideálně vyhotoví 3D nákres pro jednotlivé zájemce o krby, případně krbová kamna, populární zahradní kamna, obyčejná kachlová kamna nebo krbové vložky. Návrhy respektují přání klienta, materiál a stavební plán objektu. Ojedinělé krby a originální krbová kamna jsou vždy stavěny a navrhovány přesně na míru.

Letité zkušenosti firmy a kooperace s topenáři a stavaři vyjadřují nákresy a stavby souprav pro krbové vložky, nádrží čerpadel, případně solárních systémů. Zmíněné zdroje tepla tak jsou jak estetickou, tak šetrnou a ekonomicky výhodnou částí domu. Sortiment zahrnuje rovněž akumulační krby.

Představovaná krbová kamna se drží na výsluní obliby díky svým tepelným vlastnostem a estetickému vzhledu, ale i díky jednoduché výstavbě bez nenáročného stavění. Do výběru zdrojů tepla byly zahrnuty krbová kamna, klasická krbová kamna rustikálního designu i kachlová krbová kamna. Při vybírání kamen nebo krbu se nezdráhejte poradit s firemními specialisty, díky tomu vám odpadnou starosti s kalkulováním tepelné ztráty domu, či stavebním plánem objektu a hlavně rozměry komínu. Firma zajistí i montáž.

Vámi koupená krbová vložka s výměníkem je jednoduše propojitelná se stávající topnou soustavou v objektu, stejně jako s topením v podlaze, propojit s akumulační nádrží, bojlerem a vytápěním v jednotlivé místnosti. Avizované tepelné zdroje mají více velikostí a typologií prosklení, díky tomu se vaše krbová vložka s výměníkem na teplou vodu vbrzku stane designovým prvkem interiéru. Volba tepelného zdroje bude snazší, pokud předem uvedete technické parametry a dispozice domu.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>