Kde si můžete dát speciality české kuchyně? V Pivovaru Chýně u Prahy

Pro výletníky, cyklisty a rodiny s dětmi Pivovarský dvůr Chýně u Prahy vaří polední menu a speciality české kuchyně. Zmodernizovaný pivovar v dřívějších dobách sloužil pro chov hospodářských zvířat v klášterních hospodářských objektech. V současnosti je v pivovaře levná a skvělá restaurace s dětským koutkem Praha, klasická pivnice a výtečné odpočinkové místo s rychlým občerstvením.

Výhodou Pivovarského dvora Chýně je jeho ideální poloha na cyklistické stezce, turisté si můžou na zahrádce objednat vynikající domácí bramboráčky, daňčí klobásky, steaky, všelijaké doma dělané limonády pro nejmenší ratolesti a polotmavou dvanáctku – pivo – pro žíznivé dospělé. Výtečná restaurace s dětským koutkem Praha se bude líbit hlavně rodinám s dětmi, jež se můžou v dětském koutku těšit na všelijaké humorné akce, navštíví je babička z pohádky, malování na obličej, je vystavěn skákací hrad, děti se zabaví na bublinkové diskotéce či při soutěžním odpoledni. V Pivovarském dvoře Chýně je prostor i pro konání dětských narozeninových oslav a jiných slavností s občerstvením. Turisté si v příjemné restauraci mohou příjemně zkrátit čekání na odlet z nedalekého Letiště Václava Havla v Ruzyni.

Výborné polední menu a speciality české kuchyně jsou prokládány lahůdkami, jako jsou třeba grilovaná masa, ale také pečená kolena na pivu, pivovarský guláš, skvělá pečená žebírka, tatarák dělaný z pravé svíčkové, rozmanité steaky ze speciálních druhů masa, dělají se hody postaročesku, chystá se králičí špíz, kachní speciality i husí speciality, skvělá hovězí svíčková, svíčková z telecího masa anebo svíčková na smetaně. Každé polední menu pojímá polívku a hlavní jídlo za pěkných 85 korun českých. Vařená piva jsou kvasnicová, kvašená spodem anebo nefiltrovaná svrchně. Pivo se vaří klasicky počesku s užitím tradičních technologií, a to s využitím sladu, dále vody i chmele. Díky těmto faktům je pivo – světlý ležák klasické světlé, kvasnicové pivo z českých surovin, doplňované chmelem z Žatce.

Tagged with:
 

Recent Entries

 • Záložky

 • 3 Comments

  1. propagator napsal:

   Vaše cesta je také taková že musíte mít dřevěný nábytek a chcete postele z masivu? Můžeme vám doporučit kvalitního výrobce, jehož zboží si lze objednat na eshopu postelezmasivu.com. postele z masivu od kvalitního českého výrobce

  2. registracePR napsal:

   Sen každého kluka je mít kapesní zavírací nůž , rovněž dospělý muž má mít svůj zavírací nůž! Proto přicházíme se širokou nabídkou na webu steelman.cz, zde si určitě vyberete zavírací nůž dle svého vkusu i přání.

  3. registracePR napsal:

   Korsika dovolená , která vás nadchne a budete na ní dlouho vzpomínat. Jedním slovem Korsika ráj na zemi. Přesně takto budete popisovat svým přátelům tento malebný ostrov. Určitě vaše dovolená na tomto místě nebude poslední.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>