Kdo avizuje náhradní, použité díly Citroen? Skvělé autovrakoviště Citroen

Na e-shopu vrakoviště Citroen si snadno koupíte nové i použité díly Citroen pro své auto. Jakékoliv automobily Citroen C1, C2, C3, C4, C5, C6, C8, Citroen Berlingo, vozy C3 Picasso, vozy XSARA, CA Grand Picasso, vozy s označením Citroen Visa, Xantia, Citroen Saxo, Evasion, Citroen XM, Jumpy, Citroen XSARA PICASSO, NEMO, Citroen 2CV, C15, C25, AX, BX, CX, dále také auta Citroen Jumper zařídíme potřebnými komponenty, jež vašemu autu schází. Na webových stránkách vrakoviště Citroen jsou k dispozici jakékoliv díly karosérie, třídy převodovky, motory, díly interiéru, případně díly motorů a příslušenství motorů Citroen, nápravy, podvozky pro vozidla značky Citroen, skupiny chlazení, elektro součásti, klima, topení. Prodáváme také pneu, disky, sady nářadí i tažná zařízení. Veškeré naše použité díly Citroen jsou okamžitě použitelné, jsou s dvoutýdenní záruční lhůtou na odzkoušení.

Při vašem zájmu o konkrétní použité díly Citroen, vypište přesně technické údaje. Co nejpřesnější technické specifikování sháněného dílu zjednoduší veškerý nákup. Je nutné vypsat typ vozu, obsah, VIN, rok vyrobení, typ paliva, zároveň nezapomeňte na kontaktní údaje. Vybrané a objednané použité díly Citroen z obchodu vrakoviště Citroen dodáme do 2 pracovních dnů. Za dopravu po Praze si počítáme sto padesát korun českých, totožnou částku zaplatíte za malou zásilku expedovanou v rámci celé České republiky. Doprava zásilek větších rozměrů (nad jeden kilogram) je účtována v řádech stokorun dle sazebníku přepravních služeb. Způsob přepravy a cena za dopravy jsou vypsány na internetových stránkách vrakoviště Citroen.

Bezkonkurenční vrakoviště Citroen se soustředí na náhradní, použité díly Citroen, ručí také za výkup havarovaných aut on-line. Využijte telefonického kontaktu, eventuálně do formuláře vepište nabídku, bezkonkurenční vrakoviště Citroen výkup havarovaných aut dovede zajistit. Vrak vám efektivně naceníme, tím ušetříte nemalou částku před nákupem nového vozu. Uvedený výkup havarovaných aut vrakoviště Citroen je cenově neporovnatelný s dalšími vrakovišti aut.

Tagged with:
 

Recent Entries

 • Záložky

 • 1 Comment

  1. registracePR napsal:

   Mezinárodní kamionová doprava společnosti AM Gnol zajišťuje přepravu čehokoliv po celé Evropě, například do Německa a Rakouska, na Slovensko, do Švýcarska, Francie nebo třeba do Belgie. Moderní vozový park a zkušení řidiči jsou zárukou kvality. Využijte i vy jejich služeb.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>