Kolik bude letos stát plyn a jak platit co nejméně

Příchod nového roku 2014 přinese změny i v plynařském průmyslu. Týkají se samozřejmě jak dodavatelů, tak koncových zákazníků. Přicházíme s jednoduchým návodem jak si snadno spočítat, nakolik se změny dotknou i Vás a kolik v letošním roce zaplatíte. Pokud se rozhodnete pro nového dodavatele, poradíme Vám, jak neprohloupit a vybrat si ve Vašem regionu co nejvýhodněji.

 

Spočítejte si celkovou cenu

Jednoduchý způsob, jak si vypočítat, kolik bude stát plyn Vaši domácnost, či podnik, nabízí kalkulačka plynu společnosti Enra. V přehledné tabulce si vyberete kraj, v němž se nacházíte, a produkt. Dále si zvolíte druh objektu (byt, dům) a způsob využití plynu (vaření, ohřev vody, topení). Takto se dozvíte, kolik bude stát plyn právě Vás.

 

Nebojte se změny

Vyšla Vám konečná částka nižší, než jste doposud platili u současného dodavatele? Není nic jednoduššího, než změna dodavatele plynu. Na webových stránkách naleznete formulář, který vyplňte a podepište ve dvou kopiích. Spolu s poslední fakturou za plyn nám tyto dokumenty zašlete a ostatní administrativní úkony již vyřešíme za Vás. Všechny změny provádíme zdarma.

 

Porovnejte naše ceny s ostatními

Ať bydlíte v bytě, domě, či provozujete velký podnik, mohou se roční ušetřené částky za plyn pohybovat v řádech několika tisíc. Posuďte sami pomocí názorné tabulky porovnávající ceny plynu Enra a RWE. Naše nižší provozní náklady umožňují dodávat zákazníkům plyn levněji než ostatní čeští dominantní dodavatelé.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>