Kupujte profesionální stavební, zemědělské nebo třeba lestní stroje

Jste nuceni koupit, opravit či pronajmout stavební, zemědělské, lesní stroje a zařízení? Co takhle třeba zavedená společnost ZTS Jindřichův Hradec?

Komplexní služby v oblasti stavební mechanizace

Zaměřujeme se hlavně na prodej, servis, pronájem a poradenství v oblasti stavební, silniční, zemědělské a lesní mechanizace. Nabízíme vám stroje i přídavná zařízení jako smykové nakladače, kolové nakladače, malotraktory i traktory, ale také teleskopické manipulátory, přepravníky stavebních strojů, přídavná zařízení apod. Nabídka však není ochuzena i o jeřábnické práce. Kromě výše uvedeného vám rovněž opravíme hydrauliku, motory, převodovky, elektriku, elektroniku či mechaniku silničních, stavebních, zemědělských strojů, ale i těch lesních a komunálních.

Důležitý je i servis

Provádíme rovněž záruční i pozáruční opravy všech námi nabízených strojů. Zakázkové opravy provádíme rovněž u strojů typů Locust a UNC. Práce provádíme převážně u objednatele, resp. v terénu, a to do 48 hodin od nahlášení závady. Servisní služby poskytujeme za pomoci zkušených a odborných pracovníků a celkem pěti kompletně vybavených vozidel. Náročnější opravy se pak provádějí přímo v dílně v místě našeho sídla v Jindřichově Hradci. Na veškeré námi provedené opravy je vám pak garantována záruka. Ke všem strojům pak také zajišťujeme originální náhradní díly.

…číslo 1 na poli stavební mechanizace!

Potřebujete-li jeřábní práce nebo si potřebujete pořídit či pronajmout stavební či zemědělský stroj, zkuste vyzkoušet naše služby. K dostání jsou u nás profesionální a kvalitní zemědělské a stavební stroje od proslulých výrobců. Zkuste důvěřovat tradici! Na trhu se pohybujeme již 22. rokem, máme dlouholeté, bohaté zkušenosti a zajišťujeme skutečně profesionální služby.

Velkoplošná světelná reklama, světelné panely nebo světelný nápis je dobrá a účinná reklama vaší firmy. Společnost FORMARK je profesionálem ve výrobě světelných reklam.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>