Lego – stavebnice, která baví děti i jejich rodiče

Věděli jste, že stavebnice Lego byla vytvořena již v roce 1949? A věděli jste, že už si nalezla svou cestu i do e-shopů, a tak si můžete s vašimi dětmi Lego koupit přímo z pohodlí obýváku? Takovou dálku Lego za svou více než šedesátiletou historii urazilo.

Vyhlášená stavebnice, která je oblíbená mezi dětmi i rodiči

Asi by bylo opravdu obtížné najít dětský pokoj, ve kterém se stavebnice Lego nenachází. Většinou už nejde jen o obyčejné Lego kostky. Ale spíše o velmi propracované a důmyslně navržené hračky, které však stejně jako ty nejstarší rozvíjí schopnosti dítěte. Jemná motorika, prostorová představivost a v neposlední řadě také schopnost postupovat podle návodu. Všechny tyto schopnosti si dítě díky hře se stavebnicí Lego osvojuje a rozvíjí pro budoucí život. Zkuste si třeba vybavit, jak jste naposledy stavěli nábytek podle přiloženého návodu. Pravděpodobně se moc nelišil od návodu na stavebnici Lego.

K Legu neodmyslitelěně patří i jeho figurky

Současná podoba stavebnice Lego je z větší části formovaná figurkami. Lego minifigurky stavebnici propůjčují lidskou tvář a vlastně i opravdovost. Jen si zkuste představit, jak by asi vypadala oblíbená série Lego City bez drobných figurek. Úplně stejně prázdně by pak vypadala i dívčí série Lego Friends.

Leganie – Lego prostor pro děti i dospělé

Jak jsme si řekli hned na začátku, stavebnice Lego je dnes dostupná i ke koupi přes internet. Typickým e-shopem, který se přímo na výrobky značky Lego specializuje, je e-shop Leganie.cz. Leganie prodává široký výběr produktů, jež jsou pohodlně a přehledně rozděleny do kategorií podle jednotlivých sérií. Zaujalo vás, díky čemu je obchod určen pro děti i dospělé? Lego totiž není jen záležitostí dětí. Pro velké množství lidí se totiž Lego stalo celoživotním koníčkem, který realizují v podobě dechberoucích staveb.

Sháníte hlídání pro vaše ratolesti? Mám velice dobré zkušenosti se soukromými jesličkami ProJesle. Přihlášení do jesliček je možné po osobní návštěvě, kde obdržíte přihlášku a evidenční list dítěte nebo také telefonicky.

Zdravotně nezávadná dětská postýlka je v dnešní době samozřejmostí. Pokud chcete zakoupit pro své miminko krásnou a kvalitní postýlku pro hlédněte si nabídku eshopů. Určitě si vyberete stejně jako já postýlku podle svých představ.

Oblíbenou pomůckou studentů při laboratorních pracích je mikroskop . Práce s mikroskopem obvykle žáky zaujme více než jen obyčejná přednáška profesora.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>