Lovcem pokladů díky profesionálním detektorům kovu

Pokud jste někdy v životě zatoužili stát se hledačem pokladů, nyní máte skvělou možnost proměnit sen ve skutečnost. Jediné, co k tomu budete potřebovat, je detektor kovů. Podívejme se, jak je to s jeho výběrem.

Vybíráme první detektor kovu

Lovec pokladů, někdo by řekl povolání z říše filmů. Pro spoustu lidí je však dnes tzv. detektoring, jak se hledání pokladů s detektorem kovů odborně říká, životním koníčkem.  Právě detektor kovů je základním prvkem výbavy každého hledače. Chcete-li tedy provozovat tento koníček, rozhodně se bez detektoru neobejdete. Nevěšte však hlavu, pořizovací cena detektoru není nijak závratně vysoká, budete-li tedy ovšem vybírat mezi detektory kovů, které se hodí hlavně pro začínající lovce pokladů. Počítat můžete s částkou kolem 5 000 korun, která není mezi částkami, které lidé dávají na své koníčky, nijak přehnaně vysoká.

Při výběru se však dobře zajímejte, co za své peníze dostanete. Při výše zmíněné částce počítejte spíše s méně zajímavými technickými parametry a s méně funkcemi. Jak byste však zjistili později, spoustu sofistikovaných funkcí dražších přístrojů byste stejně na hledání pokladů nevyužili. Zajímejte se však o kvalitu materiálů i zpracování. Na to nemusíte být odborníci v oblasti detektorů kovů. Nekvalitní přístroj v řadě případů na první pohled poznáte. I co se týče prodejce detektorů, pečlivě vybírejte. Nejlepší bývá prodejce, který své práci rozumí, a navíc jsou detektory kovů jeho koníčkem.

Detektory kovů značky Minelab

Vyznat se mezi detektory jednotlivých výrobců není snadné. Pravdou je, že někteří zákazníci jsou zkrátka věrní své oblíbené značce. Pokud si třeba někdo jednou pořídí detektor kovu Minelab, těžko příště bude volit jinak.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>