Mushroom eshop – Yo-Yo, Frisbee, Freeline skates

Zháňate netradičné hračky pre Vaše deti? Nielen pre nich, ale aj pre dospelých, sú ponúkané netradičné športové pomôcky firmou Mushroom. E-shop má všetok tovar 100% skladom, ponúka záruku vrátenia peňazí a k nákupu Vám venuje darček.

Vami objednaná hračka bude dodaná rýchlo a lacno. Objednávky nad 20€ sú doručené zadarmo, pre ČR doručenie zadarmo nad 40 €. V obchode máte možnosť nakúpiť netradičné pomôcky, ako sú hračky typu yoyo či lietajúce taniere. Môžete si vybrať z niekoľkých druhov frisbee od popredných výrobcov. Ponúkaný je ten najširší možný výber, aký je dostupný na trhu. Kvalitne aerodynamicky tvarované taniere sú vhodné ako do parku, tak pre letnú oslavu a nezaskočí ich ani mierny vietor. Môžete si vybrať aj frisbee vhodný pre Vašich domácich miláčikov.

Veľmi obľúbenou a modernou športovou pomôckou je v dnešnej dobe slackline, ktorú má v obľube stále viac ľudí. Slackline nie je len obyčajnou hračkou, ale aj vhodnou pomôckou pre športové vyžitie. Pomáha cvičiť rovnováhu a stabilitu tela, s partiou kamarátov môžete súťažiť, kto na ňom vydrží dlhšie stáť bez podpory či kto ujde najďalej bez pádu.
Úplnou novinkou na trhu sú tzv. Freeline skates. Jedná sa o kombináciu skateboardu, surfu a snowboardu. Každý si s nimi môže užiť veľa zábavy a tiež zábavnou formou urobiť niečo pre svoju fyzičku. Využite preto nákup v e-shope, kedy zákazníkom je poskytovaná 10% zľava pri druhom a každom ďalšom nákupe. Každému zákazníkovi je snaha vyhovieť v plnej miere, neváhajte teda zamestnanca obchodu kontaktovať mailom alebo telefonicky v prípade akýchkoľvek nejasností.

 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>