4 Comments

 1. registracePR napsal:

  Žádná svatba se neobejde bez fotografa. Neváhejte si objednat profesionální focení vaší svatby, určitě se vám to vyplatí. Profesionální fotograf ze sdružení fotografů AZ-fotoslužby doveze s sebou i svatební fotokoutek , což je takový mobilní fotoateliér.

 2. registracePR napsal:

  Přesné frézování , gravírování a řezání umožňuje cnc výroba . Díky CNC fréze je vše daleko jednodušší a preciznější než při ruční . CNC práce nabízí RC Models.

 3. registracePR napsal:

  Společnost FreeFall s.r.o. nabízí parašutistické kurzy a tandemové seskoky . Tandemový seskok s touto společností si vyzkoušelo i mnoho známých osobností, jako např. Jiří Menzel nebo Jan Rosák. Tandemové seskoky absolvovali i klienti z centra paraplegiků paraple a také i lidé starší než 80 let. Například jednomu odvážnému pánovi bylo 90 Let.

 4. registracePR napsal:

  Turnikety je zařízení fungující jako brána, která umožňuje v dané chvíli projít pouze jedné osobě. V dnešní době existuje velké množství turniketů – některé jsou podmíněny poplatkem, jiné fungují na principu přiložení čipové karty či lístku s čárovým kódem. Rotační turnikety slouží k maximální plynulosti průchodů při zachování bezpečné kontroly vstupu do objektu .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>