Nejde vám spát, nebo se naopak brzo budíte, jelikož vaše klidné usínání maří světlo z ulice, k ránu vás zas budí sluníčko?

Praží vám v létě sluníčko neustále do okenních tabulek? Nebo se chcete skrýt před všetetečnou sousedkou? Mnohokrát zákazníci vymýšlejí, jestli si mají vybrat stínění vnitřní, případně venkovní stínění. Východiskem bývají venkovní žaluzie, populární venkovní rolety, praktické markýzy, ideální pergoly, svislé fasádní clony, někdy naopak vnitřní žaluzie, nebo textilní sítění a užitečné sítě proti hmyzu. Výhodné řešení většinou nebývá nikdy jen jedno.

Jeden z nejlepších a nejefektivnějších způsobů stínění představují rolety. Venkovní rolety Climax spolehlivě obrání všechny vaše okenní tabulky před jakoukoliv nepřízní počasí, venkovní rolety znižují ruchy z ulice a okolí, současně přispívají k bezpečnosti vašeho domu. A tak se rolety Climax nejčastěji využívají jako spolehlivá ochrana před nepříjemnými slunečními paprsky, avšak rolety Climax také spolehlivě izolují jakýkoliv objekt. Pokud se však pídíte po nějaké estetické variantě, každý moderní příbytek spolehlivě zkrášlí látková stínění, kam patří látkové rolety, anebo rozličné plisé žaluzie, japonské posuvné stěny a vertikální žaluzie Climax. Nabízíme zajímavé kolekce textilií se zajímavými barvami, látky mají zajímavé dekorování a použitý materiál patří k nejkvalitnějším.

Díky zmíněným kladům se venkovní rolety Climax staly užitečnou okrasou mnoha domů. Různé typologie se od sebe odlišují zpracováním lamel, způsobem ovládání a montování: u novostaveb a rekonstrukcí doporučujeme použít rolety s podomítkovým boxem a rolety do stavebních překladů, dohotoveným stavbám více sluší rolety s přiznaným boxem. Avizované rolety můžete ovládat na dálku, jsou opatřeny motorem.

Chladno a stínění na terase nebo balkoně budou mít na svědomí markýzy od populárního českého producenta Climax, k jejímž důležitým vlastnostem patří obzvlášť bezpečná konstrukce, odolné materiály všelijakého barevného vyvedení a dekorů, s bohatou nabídkou rozličných užitečných doplňků. Rovněž na zmíněné markýzy, stejně jako na rolety Climax, venkovní rolety Climax a další výrobky, ale i na montáž, poskytuje Climax prodlouženou záruční lhůtu na čtyři roky.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>