Nová zelená úsporám i fotovoltaika jsou ekonomicky výhodné obnovitelné zdroje energie

Nevíte, který typ vytápění a ohřívání teplé vody by pro vás byl co nejvýhodnější? Zvláště pokud topíte tuhým palivem, elektřinou či plynem, tato varianta vás potěší. Populární obnovitelné zdroje jsou příznivé jak s postojem k financím, které se se vám za rok povede ušetřit, rozhodně však také proto, že se odhodláte k využití šetrného zdroje energie.

Víte, co je Nová zelená úsporám?

Pokud snížíte ekologickou zátěž, na obnovu domu můžete dostat peníze díky programu financovaném Státní fondem životního prostředí – Nová zelená úsporám. S názvem Nová zelená úsporám se mnozí z nás někdy setkali. V Čechách totiž již funguje nějaký pátek. Mluvíme o příspěvcích na energetické úspory a obnovitelné energetické prameny. Zásluhou novátorského programu Nová zelená úsporám se dají levněji pořídit třeba tepelná čerpadla, případně fotovoltaické panely. Ještě před nakupováním si nechte potvrdit, zda jste schopni splnit podmínky potřebné pro získání podpory z programu Nová zelená úsporám.

K přírodě šetrná sluneční energie

V současné době je mnohokrát zmiňovaný solární ohřev vody, pomocí něhož za energie výrazně ušetříte. Jako hospodárný se jeví komplexní solární systém ROTEX, soupravu tvoří solární kolektory a akumulační nádrž s velkou tepelnou účinností. Hodnověrná solární soustava umí přetransformovat 80 % ze sluneční anergie na teplo, jež se skladuje v akumulační nádrži.

Stejně jako na solární systém, tak snadno získáte i dotace na pořízení fotovoltaického panelu. U nás již běžně používaná fotovoltaika transformuje sluneční energii na elektrickou. Finanční příspěvek by mohl být až 100 tisíc Kč. Vaše investování do solárního panelu může být vysoká i nízká, nyní už závisí vše na vás, a na tom, jaký výkon požadujete. Můžete nakupovat přes webové rozhraní Iqenergy.cz, jež spravuje společnost SPOZE, s. r. o.

Tagged with:
 

Recent Entries

 • Záložky

 • 3 Comments

  1. registracePR napsal:

   Krbová vložka s výměníkem je synonimum pro stále pěkný a zklidňující pohled na plápolající plamen, čisté sklo a bezprašný provoz. Více informací Vám poskytne webová stránka krbymorava.cz.

  2. registracePR napsal:

   K ochraně podkrovních prostor a tepelných izolací dobře poslouží střešní folie jutadach 135. Membrána je zdravotně nezávadná a recyklovatelná, odvádí vodní páry a tím zajišťuje vodotěsnost střechy.

  3. registracePR napsal:

   Vyberte si u nás v eshopu valdeko.cz kvalitní dřevěný kompostér pro vaší zahradu. Pomůžeme Vám s jeho výběrem. Zkušení odborníci vám pomohou zvolit si ten správný.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>