Nové kanceláře? Stěhování jako teambuilding

Podzim je obdobím, kdy mnoho lidí mění zaměstnání, firmy nabírají nové lidi, rozrůstají se. S větším množstvím zaměstnanců roste potřeba po větších pracovních prostorách. Celou akci můžete pojmout klasicky a nebo využít zvláštní příležitosti k stmelování týmu.

Vybírejte nové prostory jako tým

Než začnete s přípravami na stěhování, je nutné vybrat vhodné prostory. Přiberte k rozhodování celou firmu! Ptejte se po potřebách zaměstnanců na dopravní dostupnost, okolní prostředí a samotné vnitřní dispozice prostor. Nechejte je hlasovat na základě užšího výběru možných míst. Nikdy neuspokojíte všechny, ale zůstane dobrý pocit z možnosti ovlivnit výsledek.

Odpočiňte si od běžné denní rutiny. Přestěhujte se!

Na výběr máte několik variant stěhování. Buď zapojíte svoje zaměstnance či zvolíte kompletní servis stěhovací firmy. Většinou půjde o kompromis. Stěhování firem jako máloco jiného často připomínají vojenské manévry, přípravy se tedy nesmí zanedbat.

Dokážete namotivovat svůj tým ke vzájemné spolupráci při balení? Můžete narušit běžnou pracovní rutinu, která je ubíjející obzvlášť v šedivých podzimních dnech a zvýšit u svých podřízených pocit sounáležitosti k firmě. Zároveň umožněte svým podřízeným zařídit si pracovní místo podle svých potřeb, budou spokojenější a tím výkonnější. Nepočítejte však s tím, že by vám zaměstnanci pomáhali balit ve volném čase! Dobře si tedy spočítejte, nakolik se vám tato varianta vyplatí. Na stěhování budou potřebovat čas, který by jinak věnovali práci a ten budete muset zaplatit.

Pokud organizaci dobře zvládnete, výsledky budou znatelné a stejně dobré, ne-li lepší jako po tradičním teambuildingu. Samozřejmě záleží na oboru, jestliže máte stěhovací firmu, vezměte své zaměstnance raději do zoo.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>