Obsah kurzu angličtina online pro věčné a znalé začátečníky

Obsahem kurzu angličtina pro samouky, v tomto případě pro znalé začátečníky, je spousta interaktivního materiálu. Napřed si stáhněte veškeré MP3 poslechy, PDF výklady, PPS výklady, MP3 slovíčka, mezinárodní zkoušky nanečisto a další materiály a mějte je tak skutečně kdykoliv k dispozici!

Nyní máte celý kurz kdykoliv a kdekoliv k použití. Můžete studovat i přímo při cestování. Jedním z tématických okruhů kurzu angličtina pro začátečníky je i přímo zaměřený na cestování a na plánování výletů. Tématických okruhů je v kurzu celkem 12. Jedná se o základní komunikační dovednosti, seznamování se s lidmi, představení se a zvládnutí základní konverzace.

Gramatika obsažená v modulu Angličtina online pro znalé začátečníky Vám dá kvalitní základy pro gramaticky správnou angličtinu. Součástí interaktivního kurzu jsou i bezkonkurenční české výklady gramatiky pro začátečníky. Gramatika obsahuje jak základní věci – sloveso be, kladné i záporné tvary, otázky, krátké odpovědi. Dále podmětná zájmena, přivlastňovací zájmena, stupňování přídavných jmen atd. Dále přítomný čas, minulý čas, přítomný čas průběhový a předpřítomný čas. I při cestování můžete mít vše sebou v elektronické podobě.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>