Odsajte to, co by vám mohlo zkazit chuť k jídlu

Každý z nás asi ví, jak nepříjemné může být vaření v místnosti bez větrání. Pára z hrnců se usadí na oknech, vzduch je těžký, vlhký a prosycený zpracovávanými surovinami. A když náhodou něco připálíte, cítíte to v bytě ještě druhý den. Takové situace se však nemusí opakovat.

Digestoře vám od toho všeho hravě pomohou! Nevadí, že nemáte v kuchyni připravený vývod na odsávací rouru, existují i digestoře, které vzduch pouze přefiltrují a následně ho vženou zpět do místnosti. Pokud nově zařizujete kuchyň, není nic jednoduššího, než si vybrat vhodnou digestoř a umístit ji nad varnou plochu.

Barvy i tvary, na které jen vzpomenete

První, co vás na digestoři upoutá je vzhled. Udělejte z digestoře dominantní prvek vaší kuchyně! Nebo ji naopak ponechte téměř neviditelnou. Je libo zcela plochou, oválnou, kulatou, hranatou, nebo snad vydutou? Volba je jen na vás. Digestoře lze umístit ke stěnám i volně do prostoru nad kuchyňské ostrůvky. Mohou být vybaveny i světlem, takže budete mít vždy dokonalý přehled o tom, co se děje na varné desce. Výrobci nabízejí odsavače par i v mnoha barevných provedeních, která skvěle doplní kuchyňskou linku.

Odsává jen tak, jak je zrovna potřeba

Současné digestoře jsou schopné podle teploty a vlhkosti vzduchu a za pomoci infračervených senzorů nastavit přesně takovou úroveň odsávání, jakou potřebujete. Samozřejmě i manuální ovládání je rychlé a snadné a umožní vám vytvořit si optimální podmínky.

Provoz a čištění

Zapomeňte na pracné čištění zašlých filtrů, které si můžete pamatovat z dřívějších dob. Dnes jsou digestoře díky novým technologiím, kdy se nasávaná pára rovnoměrně rozprostírá po sací ploše, mnohem přístupnější a snáze se čistí. Navíc jsou díky tomu digestoře i tišší, což oceníte v mnoha situacích.

 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>