Olomoucký kraj, Penzion Jeseníky, Ubytování Jeseníky

Olomoucký kraj to jsou okresy Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov a Šumperk. Olomoucký kraj je zajímavým turistickým regionem. Nejvyšším bodem olomouckého kraje je Praděd (1 491 m n.m.), nejnižším bodem je hladina řeky Moravy (190 m n.m.). Ať už hledáte firmu, řemeslníka, či další služby z oblasti Olomouckého kraje, tak je tu pro Vás portál Krajolomoucky.info, který Vám přináší informace z regionu Olomouckého kraje. Stačí, když navštívíte Krajolomoucky.info a během chvíle si budete moci vybrat nejlepší variantu ubytování, či služeb po celém Olomouckém kraji. Pouze na Vás je, koho si vyberete, ovšem díky nám již nebudete muset pracně procházet internet, protože u nás naleznete vše potřebné na jednom místě.

Pokud hledáte ubytování v romantickém kraji, tak je tu pro Vás Ubytování Jeseníky v hotelu Na Trojce s polopenzí nebo plnou penzí. Hotel Na Trojce Jeseníky s výtečnou stravou a pohodlným ubytováním s překrásnou okolní krajinou za přátelské ceny se zajisté stane místem, kde i Vy strávíte nezapomenutelné chvíle ať už s rodinou, či přáteli. Součástí ubytování Jeseníky je i možností sportovního vyžití, jak například hřiště pro fotbal, hřiště na volejbal, nohejbal, ping-pong, bazén. Samotné ubytování Jeseník má kapacitu 22 pokojů, vydejte se tedy i Vy do Jeseníků a poznávejte místní krásy a prožívejte romantické vycházky po okolí. Penzion Jeseníky Na Trojce je ukrytý od shonu civilizace v krásném prostředí podhůří Hrubého Jeseníku. Zajisté oceníte i to, že penzion Jeseníky Na Trojce nabízí výtečnou stravu a pohodlné ubytování za přátelské ceny. Penzion Jeseníky Na Trojce vhodný i pro školení a firemní akce, ale také pro školy v přírodě, takže do penzionu můžete vyrazit s rodinou, přáteli, firmou, anebo vzít děti na školu v přírodě, volba je pouze na Vás.

 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>