Podstatou každej spálne je masívna manželská posteľ

V akejkoľvek modernej spálni sa musí nachádzať manželské postele z masivu. Spoznali ste snáď lepší pocit oddychu a nadobúdania nových síl, ako v manželskej posteli, kde sa dá pritúliť k vlastnej manželke? V ten okamih je mi úplne jedno, či navečer s ňou treba niečo bude alebo nie ale tá vidina, že sa zase v ranných hodinách preberiem a budem nabudený a vyspatý, žiadne povrzávání ma nebude budiť ako u nekvalitné alebo staré postele, pane jo, to bude opäť slastný pocit až do ranného svitania.

Máme postele z masivu priamo od výrobca, ktorého nám ponúkli našu veľmi dobrí príbuzní. Na rozdiel od dlhoročných kamarátov sme nevolili buk, ale prekrásne smrekové drevo, ktoré je viac, než kvalitné. Pri objednaní v e-shope, sme si mohli vybrať rozmery a farbu. Drevené produkty priamo od výrobcu nám dopravili priebehu niekoľkých desiatok hodín a na mieste je aj zložili, čo bolo naozaj ľahké, ale nám to ušetrilo čas. Okrem postele sme si do nákupného košíka hodili aj moderné nočné stolíky a manželka si vybrala skrinku na veci. Všetko nám dokonalým spôsobom ladia a nutné je tiež uznať, že aj všetky návštevy sú značne unesené.

Samozrejme, že keď prišla k nám domov svokra a naše nové masívne postele uvidela, zatúžila po nich tiež. Praktická drevená dvojlôžka si totiž zamilovali hneď po tom, čo sa so svokrom natiahli na posteľ a zrazu nič nepočuli, žiadne povrzávání zvuky alebo niečo podobného. Oni na rozdiel od nás stavili na buk cink, ktorá je vraj taktiež veľa obľúbený medzi všetkými klientmi, ktoré volí produkty z masívneho dreva.

Zvoliť si k posteli z masívu aj vhodné latové rošty a tak je nepobolívají ani chrbát, ako tomu niekedy v starobe je. Už dávno som zabudol na zničené telo, keď som sa prebúdzal na nepohodlné a nekvalitné posteli. Samozrejme, že aj veľa záleží na nákupe ideálne matrace.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>