Poškozené zdraví, majetkové škody, požáry a jiné katastrofy znemožňují včasné revize elektro, rovněž i revize elektrospotřebičů a revize hromosvodů

Brzké revize elektro zjistí vadu elektrospotřebičů či hromosvodů o hodně dříve, než dojde k obrovské tragédii s celoživotními zdravotními důsledky, na zlomených životech a na majetku. Faktický stav elektroinstalací, spotřebičů a hromosvodů dokážou vlastníkům pozemků a nemovitostí pravidelné revize elektro a revize elektrospotřebičů. Možný požár by mohla odvrátit brzká revize hromosvodů, kam patří revize hromosvodů výchozí, dále revize hromosvodů periodické a revize hromosvodů mimořádné.

Firma Revize elektro Praha je specialistou na revize elektro bez omezení napětí, jakož i na revize elektro nářadí a nutné revize elektrospotřebičů, zabezpečené revize elektroinstalace a elektrorozvodů do 1000 V, veškeré revize hromosvodů, ale také revize elektro zařízení VN a VNN. Firma je specialistou i v oblasti montáží a renovací elektro zařízení bez omezení napětí, dělá dozor nad prací elektro zařízení bez omezení napětí „B“ příkaz. V současné době je firma specializována i na revize, servis a prodej elektrokol a elektroskútrů.

V průběhu revize elektrospotřebičů se veškeré spotřebiče firmou označí poznávacími štítky, zjištěné spotřebiče se pečlivě přeměří a konečné údaje budou zapsány do jednotlivých revizních karet. V průběhu vykonané revize elektrospotřebičů se testují správné činnosti elektrospotřebičů. Ve finále se vystaví konečné ustanovení o situaci kontrolovaných elektrospotřebičů.

Všechny zmíněné revize elektro a revize hromosvodů si žádá vyhláška podle zákonů č. 262/2006 Sbírky a č. 309/2006 Sbírky. Při požáru a zásahu elektrickým proudem se zraněním často pojišťovny zkracují pojistné plnění anebo nevyplácejí vůbec nic v takové situaci, že vlastník nemovitosti nedodržel zákonnou povinnost absolvovat revize elektro a revize hromosvodů. Při zjištění inspekčního orgánu, že majiteli schází aktuální revize elektro, se dávají pokuty ve výši dosahující až 2 000 000 Kč. Pro obdržení certifikátu ISO a auditu na ISO se také požadují revize elektro.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>