Postele na míru představují vhodné řešení pro netypické prostory

Ložnice jsou nejčastěji využívány jako místa pro relaxaci, zasloužený oddech nebo třeba jako místo pro milostné radovánky. Vylepšete si vlastní ložnici k obrazu svému i vy! Ať už si přejete postele na míru, postele z masivu, čalouněné postele nebo třeba ložnicový nábytek, budeme při jejich zhotovování myslet zejména na vaše pohodlí, zdraví i spánek.

Kvalitní postele na míru

Postavíme vám ložnici a postele na míru dle vašeho konkrétního zadání a náročných požadavků. Ložnice na míru představují nábytek, postele, dveře a čalounění. Pro výrobu se používá dřevo nebo dýha, kterou lze uspořádat do zajímavých obrazců, nebo do vlisovaných listů. U nás si lze pořídit i dekorace na míru, které umíme i podsvítit. Vaše ložnice se tak rázem změní.

Čalouněné postele

Jestliže si i vy chcete pořídit skutečně kvalitní postel, kontaktujte naši společnost. U nás můžete pořídit i sedací soupravy a čalouněné postele. Čalounění je stylově zasazeno do bukové kostry s korpusem na míru zákazníkovi. Dokonalost čalouněného nábytku podtrhují soupravy Mondo, Elano, Afrodité, Dafné a celá řada dalších. Velmi precizní zpracování a originální design vytváří z čalouněné postele vskutku nábytkářský skvost.

Postele z masivu, aneb Aby se vám dobře spalo

Každý, kdo si koupí postel, čeká, že bude mít vlastnosti, jako je například pohodlnost, elegantnost a především co nejdelší trvanlivost. Právě postele z masivu přesně tuto kombinaci představují. Takové postele jsou vyráběny z bukového dřeva, jež se může chlubit výrazně dlouhou životností. Právě postele z masivu s robustní konstrukcí mají obvyklé rovné linie. Rám je podtrhován profilovou střednicí bez středové nohy, která již není potřeba.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>