Právní angličtina online pro samouky

Kurz Profesní angličtina online – Právní angličtina, zkouška Cambridge ILEC je určen pro dospělé pracující uchazeče, kteří se chtějí online připravit na mezinárodně uznávané zkoušky z právní angličtiny Cambridge ILEC. Kurz je tvořen tak, aby plně odpovídal Evropskému Referenčnímu Rámci pro jazyky na úrovních B1-B2 a C1-C2.

V kurzu profesní online angličtina pro samouky studenti dostanou veškeré potřebné informace o organizaci a struktuře jazykové zkoušky z právní angličtiny – ILEC. Tréninkem této zkoušky pak výrazně zvýší pravděpodobnost úspěšného získání mezinárodní jazykové certifikace. Kurz tak nabízí kvalitní přípravu studentů na získání mezinárodně uznávané obecné a profesní jazykové kvalifikace z právní angličtiny.

Kurz Právní angličtina pro samouky, zkouška Cambridge ILEC obsahuje revoluční video výklady s bezkonkurenčním výkladem české gramatiky. Unikátní okamžitý překlad každé věty či slova a nepřekonatelnou umělou inteligencí neustále nabízející opravu chybných cvičení. Máte na výběr z 27 druhů interaktivních a zábavných cvičení obsahujících autentické MP3 poslechy. Jedná se o jediný výukový systém v ČR certifikovaný ISO 9001, 14001, 27001.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>