Prožijte tandemový seskok padákem

Jste adrenalinový typ? Nadchnout vás může právě tandemový seskok padákem. Jištěný tandemový seskok padákem patří mezi dobrodružné výzvy, na niž určitě už nikdy nezapomenete. Pokud se pro bezpečný tandemový seskok padákem skutečně rozhodnete, zužitkujte nabídky profesionálů, protože prováděný tandemový seskok padákem musí stát na bezpečnosti. I když jde o o zážitek, musí se myslet hlavně zdraví.

Neopakovatelné pohledy z velké výšky umožní všem zájemcům tandemový seskok padákem

Na stránkách Tandem2.cz se dá objednat tandemový seskok padákem už za 3100 korun. Zážitkový tandemový seskok padákem se může stát originálním dárkem také pro vaše blízké. Na internetu si pohodlně vyberete náležitý tandemový seskok padákem. Pořizují se i záznamy během seskoku padákem, které vám zůstanou po celý život jako vzpomínka. Rovněž více lidí si objednává seskok, seskok je poté výrazně levnější.

Dá se takový tandemový seskok padákem provozovat na mnoha místech v tuzemsku?

Veškeré tandemové seskoky se organizují po celém Česku, atraktivní lokalita pro tandemový seskok padákem už závisí na vašem výběru. A tak kupříkladu Kolín, Most, Kunovice, eventuálně Brno, Příbram – to jsou místa, nad nimiž se zrovna teď skáče, přesněji řečeno na letištích zmíněných obcí. Detailní polohu aeroklubu, včetně souřadnic GPS, najdete na pořadatelských internetových stránkách. Se svým partnerem, partnerkou, s oblíbenými spolupracovníky, příbuznými nebo přáteli si můžete jednoduše ozkoušet adrenalinový tandemový seskok padákem. Město Brno nabízí k tandemovým seskokům hned dvě lokality, kde je možné provozovat tandemový seskok padákem.

Dá se absolvovat také kurz volného pádu AFF – Assistant Free Fall, to skáčete pod dohledem 2 lektorů z výšky 4000 m. Odborný letecký doktor musí vystavit speciální pro tyto kurzy. Absolvování kurzu vás vyjde na 36.000 Kč.

Jestliže se vám uvedený tandemový seskok padákem opravdu natolik zalíbil, že byste mu ochotně věnovali více volného času, využijte kurzy pro samostatný seskok, IAFF, AFF, anebo satic line.

Tagged with:
 

Recent Entries

 • Záložky

 • 1 Comment

  1. registracePR napsal:

   Nevšední zábava, to je online poker . Hrát můžete 24 denně přímo z domova . Každý den se pořádají turnaje, ve kterých můžete vyhrát zajímavé peníze. Při první hře získáváte finanční bonus. Tak neváhejte a začněte hrát online poker.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>