Punk a motorky – i taková je móda 2011

Tápete v obchodech a nevíte, kam dřív sáhnout. Dámská móda je každý rok novým otazníkem pro mnohé dívky, které nechtějí zaostávat za módními ikonami. Jsou to právě celebrity a modelky udávající směr, jakým se dámská móda bude každoročně ubírat. Každému co jeho jest, a tak to bude platit i letošní rok. Můžete být romantické nebo svůdné, extravagantní nebo retro. Každá si přijde na své.Dámská móda 2011 bude opravdu rozmanitá.

Dámské mikiny z džínoviny

Jedním z prvků letošní módy je motorkářský styl. Pamatujete na vojenský styl z minulého roku? Ten už je v nenávratnu nahrazen motorkářskou „kombinézou“. Motorkářské dámské mikiny ve stříbrných barvách nebudou výjimkou, u černé rozhodně nezůstane. Dámské mikiny získáte i džínového stylu, což je považováno za „soft“ styl motorkářů, ale to přece vůbec nevadí. Dámské mikiny se konečně zase vrátí z pultů do vašich šatníků!

Divočejší dámské svetry

Jestli čekáte i motorkářské dámské svetry, tak to jste na omylu. Dámské svetry letos sice jemnějšího ducha mít nebudou, zato budou volnější. I na jaře je využijete, punk styl není synonymem pro teplé oblečení. Když se řekne punk, asi se vám spíš vybaví roztrhané kalhoty, tetování a kůže, není to tak? Tak podobného ražení budou i dámské svetry na jaro. Nevěříte? Tuto extravaganci najdete ve vybraných obchodech. Zavírací špendlíky nejsou výjimkou!

Šedesátky a sedmdesátky – retro topy

Puntíky ani proužky se z módní scény hned tak neztratí. A to z prostého důvodu. Jejich obliba je takřka nepřekonatelná. Barevné a veselé topy budete vídat na pultech obchodů letos v létě dost často. Kombinace se stylem motorkářů a punkerů se může zdát podivná, ale i tady se dá náramně zaexperimentovat. Fantazii se meze nekladou, nakupujte topy jako diví. Možná je sezóna 2011 poslední sezonou, kdy budou retro topy k dostání v tak velkém množství.

 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>