Půvabné prsteny stříbrné a překrásné náušnice stříbrné jsou osázeny krystaly Swarovski

Zpracování krystalů Swarovski pokaždé znamená nápadité efekty. Naše firma Čištín, s. r. o., je zaměřena na oblíbené šperky Swarovski, pěkné náušnice stříbrné, oblíbené prsteny stříbrné a přívěsky. Můžete si vybrat krásné prsteny stříbrné a zlaté, populární náušnice stříbrné a zlaté, stříbrné a zlaté přívěsky osázené drahými kameny. Působivý český vltavín, efektní granát, půvabný přírodní ametyst, zajímavý topaz, efektní olivín, efektní říční perla černá, lososová, bílá, stříbrná a růžová obohacuje šperky z naší nabídky.

Výtečně opracované šperky Swarovski s puncem kvality

Krystaly Swarovski jsou působivou ozdobou kvalitních šperků od nás. Nabízíme elegantní šperky Swarovski vyráběné s akcentem na kvalitu, detaily, barvy a efekty. Nabídka pojímá módní náušnice stříbrné, kvalitní prsteny stříbrné a přívěsky různého provedení. K oblíbeným krystalům můžeme přiřadit čistý krystal, tanzanit, light azore, další typy krystalů: light rose, emerald, ametyst, topaz, olivín, siam, safír, chrizolit, i vitrail light, nápadný AB krystal a efektní fuchsia.

Precizně zpracované náušnice stříbrné pro všechny věkové kategorie, muže, ženy a děti si snadno vyberete právě u nás

Bohatý sortiment zajímavých klenotů, obsahující i oblíbené náušnice stříbrné a jakostní náušnice zlaté, je precizně ozdobena oblíbenými krystaly Swarovski, zirkony, či jinými syntetickými kameny. Důrazně dbáme na pečlivé zasazení krystalů do šperku tak, aby uchycení kamene či krystalu samovolně nepovolilo. Výsledný vzhled náušnice stříbrné je důsledkem použití čistého rhodia, které dokáže podnítit rezistenci náušnice stříbrné vůči vnějším vlivům a navíc brání oxidaci klenotu.

Naše šperkařství nabízí precizně zpracované prsteny stříbrné pro každého

Sortiment našeho obchodu zahrnuje prsteny stříbrné zdobené zirkony a jinými syntetickými kameny. K výrobě se používá stříbro s ryzostí 925/1000, stejně jako u náušnice stříbrné se i prsteny stříbrné povrchově upravují s pomocí čistého rhodia. Protože muži i ženy mají stříbrné prsteny zařazeny mezi nejoblíbenějšími šperky, mohou si vybrat z mnoha velikostí. A proto je nutné do objednávky napsat i rozměr prstenu, velikosti naleznete na našem webu.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>