Rozeznání vlastního ega, opakující se deprese a vleklé krize středního věku pomáhá řešit lektorský koučink

S rozmanitými strachy se už v životě potkal každý z nás. Mluvíme o strachu o své bližní, náleží sem rovněž strach o zdraví, nepříjemná zkušenost s nemocí, deprese různého druhu, otravné krize středního věku. Častokrát jsou tyto stavy medikovány, obíhají psychology, upínají se k návykům, prchají před realitou, bývají vzteklejší, nepříjemní ke svému okolí, v nejhorším se sebepoškozují. Nic z toho nevede ke zdárnému konci. Předkládáme jistou možnost, jež je postaveno na principu pochopení vlastní síly, pochopení svého ega, vlastních schopností, výsledkem je probuzení vlastních schopností.

Optimální podmínky pro růst vlastního ega tvoří programy Moje síla. Během koučinku Moje síla si všichni klienti pozvednou psychickou a fyzickou kondici, díky níž budou snáze řešit osudové zkoušky, osudovým zádrhelům, přemůžou strachy, dopátrají se k variantě, jak si zachovat vlastní já a současně se nedat využívat. Účinný koučink je stavebním pilířem k nalezení reálné osobnosti, jež umí přijímat a dávat, nalezne ponaučení v nezdaru, dokáže potlačit krize středního věku, předčí deprese, vydrží válku se závislostmi, avšak nezbaví se svojí empatie, prožije si vlastní sny a štěstí a především se bude těšit ze všech nových rán.

V konkrétních programech Moje síla je pro každého připraven kurz podle jeho požadavků. Roční programy jsou přichystány pro všechny zájemce, kteří rozvoji svojí síly chtějí budovat dlouhodobě s patrným posunem v krátkém časovém období. Lektorské průběžné programy primárně slouží k zorientování se v lekcích. Do všech pobytových programů Moje síla jsou zahrnuty jednorázové intenzivní lekce. Na osobním růstu v souvislosti s osobními potřebami pracuje koučink Moje síla.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>