S.B. Comp.

Patříte mezi domácí kutily a potřebujete rozšířit svůj arzenál nářadí? Nebo jste instalatérská společnost zajišťující manuální práce v domech a bytech? Ať už jedno či druhé, veškeré potřebné nářadí najdete v nabídce společnosti S.B. Comp. spol. s.r.o., prodejce profesionální nýtovací a kotevní techniky, který na území ČR zastupuje švýcarskou firmu Mungo – výrobce kotevní techniky. Nýtovací techniku pak společnost S.B. Comp prodává pod vlastní registrovanou značkou FASTY.

 

Společnost působí na českém trhu už více než 20 let a její kotevní a nýtovací technika, jež zahrnuje nýty, matice, kalené hřebíky apod., se díky zahraniční spolupráci prodává prakticky po celé Evropě. Distribuci po samotné ČR je zajišťována pomocí husté sítě smluvních prodejců, takže do obchodu s kvalitními nýty a maticemi nemusíte chodit daleko. Objednávky se standardně vyřizují do 24h, záruční a pozáruční servis je považován za samozřejmost.

 

Snahou společnosti je nabídnout všem zákazníkům co možná nejlepší a nejkvalitnější služby. A jelikož se to dlouhodobě daří, patří S.B. Comp. spol. s.r.o. na poli nýtovací a kotevní techniky mezi přední hráče. Svěřte se do jejích rukou také Vy a nebudete své volby litovat.

S.B. Comp. spol. s r.o.
Drážní 5
627 00 Brno – Slatina
Tel.: +420 545 235 695–8
Fax: +420 545 214 589
GSM: +420 602 522 872
E-mail: info@sbcomp.cz

 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>