S pomocí technického nebo stavebního dozoru proběhne vaše rekonstrukce či stavba tak, jak má

Máte před sebou stavbu rodinného domu nebo jiného objektu? Nebo vás čeká rozsáhlá rekonstrukce? Pak vám určitě přijde vhod technický dozor či stavební dozor, který zajistí, že vše proběhne tak jak má. Stavební dozor anebo technický dozor je navíc v případech stanovených zákonem nezbytností. Proto na nic nečekejte a vyberte si takový, který vám zajistí kvalitu poskytnutých služeb.

Usnadněte si práci s odborným stavebním dozorem

Sháníte vhodného člověka pro stavební dozor či technický dozor? Pak se určitě obraťte na webové stránky stavbyadozory.cz, kde nabízejí široké spektrum profesionálních služeb. Tyto služby pak představuje krom jiného také stavební nebo technický dozor investora, vyřízení přejímky domu nebo bytu, zastupování ve fázích projektování (od vytvoření projektové dokumentace k samotné kolaudaci stavby), zajištění výkonu funkce koordinátora BOZP nebo třeba poskytnutí odborného poradenství. Prakticky vůbec nezáleží na tom, zda vás čeká realizace malé nebo větší stavby, dozoru a jeho výběru byste měli pokaždé věnovat dostatečnou pozornost.

Technický dozor pro čerpání financí z veřejných zdrojů

Zákon přesně definuje, v jakých případech se bez stavebního a technického dozoru neobejdete. Stavební dozor by měl být samozřejmou záležitostí pro každého, kdo realizuje stavbu nebo rekonstrukci svépomocí. Dozor pak spolu se stavebníkem kontroluje dodržování všech předpisů. Technický dozor je pak nezbytný tam, kde je využíváno financí z veřejných rozpočtů. Opět jde nařízen stavebním zákonem. V daných případech tedy není možné toto zadedbat.

Kdo to ale je technický dozor investora a o co se stará? Tento dozor spolupracuje s investorem a dává mu rady již ve fázi projektování. Klidně vám je tak schopen ušetřit i značnou část peněz. Pak samozřejmě také dohlíží na samotnou realiziaci a upozorňje na možné komplikace. Na internetových stránkách stavbyadozory.cz si lze vyhledat kvalitní dozor, který si všechno podstatné vezme na starost, a tak vám ušetří čas i výdaje.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>