S projektem Moje síla muži znovu objeví ztracenou chuť do života nebo smysl života

Ztracený zájem o jakoukoli činnost, nevratná ztráta libida, nepříjemný pocit zmaru, úděsná krize středního věku, časté deprese a nepřetržitý stres. Pojetí, které týrají lecjakého muže. Kde objevit význam lidského bytí? Jakým způsobem se dají zvládat stress, nepřátelské postoje, úzkostné stavy, deprese, tušení, že náš život je promarněný a nevíme jak dál? Speciální projekt Moje síla byl vymyšlen pro muže, kteří se ztratili sami v sobě, hledají vlastní uplatnění, zaobírají se spiritualitou. Výcvikový a léčebný projekt Moje síla byl vymyšlen i pro muže, kteří touží mít ideální kondici, dychtí po navrácené energii a pronikavých myšlenkách.

Ale rádi bychom si pro projektem získali ty, kdo nechce být jako ostatní, či nenachází nový životní styl, přejí si něco víc, než co doposud znali. Profesionální koučing dává pomocnou ruku mužům nacházejícím se na životních křižovatkách, nebo poradí těm, kdo dychtí po novém životním kurzu. Zajímáme se i o spiritualitu, a tak je koučing projektu Moje síla soustředen jak na ideální duševní vývoj, tak na viditelný fyzický vývoj, zdraví a kondici. Na to jsou orientovány naše výtečné programy.

Roční program je připraven pro vytrvalce se zaměřením na Sílu Těla a Sílu Mysli. Profesionální koučing plánu Chci změnu je soustředěn hlavně na Sílu Srdce. Pobytové programy v zahraničí obsahují koučing na trvalé Cestě poznání a pro růst Síly. Sportovní akce jako thajský box, běhání nebo free diving doplňují lekce duševního vývoje, nauka o sebeuznání a emocích. Zájemci o Průběžný program se mohou přidat kdykoliv během roku, Průběžný program se koná v Praze. Během lekcí thai boxu a budování fyzičky je čas na meditace a relaxaci. Fyziologická podstata tréninku mozku je součástí tohoto programu, o Sílu Myšlenky se opírá i koučing. Lektoři sestavují Individuální program tak, aby si příjemně zacvičil, případně uvolnil stres, rozluštil životní komplikaci, přišel na sebepoznání a nalezl hlubokou harmonii.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>