Saténové košilky v dárkovém balení

Krásná v saténu? Proč ne? Pokud jste ještě nezažili ten příjemný pocit jemné splývavé látky na Vašem těle, určitě si alespoň jeden kus saténového prádla pořiďte. A pokud satén znáte, jistě mi dáte za pravdu, že stojí za to pořídit si minimálně ještě jednu košilku do zásoby.

Náš e-shop Prádlo Elegant se svou specializací na prodej saténového prádla Vás doslova nadchne. Nehledejte zde saténové zboží jako doplňkový sortiment jako v jiných prodejnách. Naopak se připravte na nepřeberné množství druhů, barev a typů saténového prádla té nejlepší kvality. Saténové prádlo výrobce DKaren nabízíme úspěšně již řadu let.

Saténové košilky jsou velice vhodným dárkem. Dle preference můžete zvolit košilku z několika barev, dle podílu a typu krajky nebo podle účelu užití. Košilky jsou k dispozici v mnoha barevných odstínech, s různě širokými a barevnými krajkami, v několika délkách, s různě střiženými košíčky, s průhlednou krajkou v oblasti poprsí či nikoli. Košilky působí luxusním a elegantním dojmem.

Pokud spíše preferujete pyžamovou módu, budete spokojeni s variantou saténových kompletů. Horní díl je v nabídce s ramínky, saténovými nebo krajkovými rukávy. Dolní díl můžete volit ze dvou délek – šortky nebo dlouhé kalhoty. Pro větší pohodlí při spánku jsou komplety vyhotoveny ve volnějším střihu a kalhoty stáhnuté na gumičku.

Pokud ráda kombinujete a upřednostňujete barevně sladěné oblečení, doporučujeme vám také pořídit si ke košilce nebo kompletu saténový župan. Saténové župany jsou vyhotoveny ve třech délkách a nabízíme je v několika barevných variantách, s krajkou nebo bez krajky. Župany mají po bocích umístěny kapsy a stahují se v pase na volně přiložený pásek.

Saténová košilka je dárek (nejen) pro Vaši lásku jako stvořený.

Originální článek naleznete na www.Topuj.cz

Tagged with:
 

Recent Entries

 • Záložky

 • 1 Comment

  1. Amal napsal:

   Dovolil bych si Ve1s opravit :-) , dle Jednacedho ře1du Soudnedho dvora čedte1 velkfd sene1t 13 soudců . Zajedmavfdm te9matem pro blog by mohla bfdt ote1zka, zda předpadně do buonucda povolit disentned stanoviska. Nede1vno na toto te9ma hovořil na prof. Takis Tridimas, a argumentů proti je samozřejmě mnoho, na druhou stranu by nebylo třeba za každou cenu dose1hnout kompromisu a rozsudky by mohly bfdt jednoznačnějšed. Zbavili bychom se onoho hlasove1ned po jednotlivfdch odstavcedch (pokud se soudci nemohou shodnout).

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>