Sedačky na schodiště

Schodišťová sedačka je jednoduchou a elegantní variantou jak překonat schodiště, nebo jiné architektonické zábrany ve vlastním bytě. Vlivem následku úrazu například mnoho postižených řeší, jak upravit svůj byt jako bezbariérový. Nejlevnějším a nejefektivnějším řešením je pořízení schodišťové sedačky, která tento problém vyřeší.

 

Sedačky na schodiště, někdy označované jako schodišťové sedačky nebo židlové výtahy, jsou určeny zákazníkům, kteří vlivem nemoci, úrazu či oslabení svalstva věkem mají potíže s překonáváním schodů a schodišť.

Jak zakoupit a jak vybrat židlový výtah je otázkou, kterou musí řešit nemálo klientů, kteří chtějí svůj domov přizpůsobit nově vzniklé životní situaci. Schodišťových sedaček je mnoho druhů různých provedení a vybrat tu správnou schodišťovou sedačku je otázkou několika základních vstupních parametrů. V prvé řadě je vhodné zvolit tu správnou schodišťovou sedačku přesně podle našich potřeb. Hlavním vstupním parametrem pro sedačky na schodiště je právě tvar schodiště, které chceme učinit bezbariérovým. K dostání jsou schodišťové sedačky pro přímá schodiště nebo pro točitá schodiště.

Zákazníci, kteří váhají s instalací schodišťové sedačky a obávají se nepříjemných stavebních úprav, mohou být klidní, protože sedačky na schodiště jsou instalovány a montovány přímo do schodů. Z toho plyne minimální nepořádek při instalaci, která je rychlá, čistá a velmi jednoduchá. Samozřejmostí je ukázka používání schodišťové sedačky ihned po jejím nainstalování.

Pokud si nevíte rady jak vybrat schodišťovou sedačku, každá renomovaná společnost nabízející schodišťové sedačky k Vám na základě telefonátu vyšle svého zástupce. Zástupce společnosti, která instaluje a prodává sedačky na schodiště, přímo na místě posoudí Vaše schodiště a to vše zdarma a bez závazné objednávky. Židlový výtah je tak navržen přesně podle architektonického řešení Vašich prostor.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>