Seznamte se s výukovým systémem ONLINE jazyky 1

Rozhodli jste se pro studium angličtiny pro samouky a narazily jste na stránky Evropského vzdělávacího centra, s.r.o.? Naše angličtina pro samouky je výborná volba! Pokud ještě nejste přesvědčeni o výhodnosti samostudia angličtiny, určitě se podívejte na představení naší společnosti a na představení jednotlivých jazykových kurzů.
Naše kurzy se pravidelně umísťují v nezávislých soutěžích a anketách. V minulém roce jsme se například umístili mezi vítězi cen IEA za rok 2011 jako firma oceněná za inovace. Dále projekt získal ocenění TOP7 Nápad roku 2011 a mnohé další. Naše jazyková škola je jednou z nejvíce inovativních společností u nás. To netvrdíme jen my, ale také nezávislé agentury a média.
Na našich stránkách Vás jistě zaujme odkaz nazvaný Multimediální výuka. Klikněte si na něj a můžete si přehrát video které Vám přiblíží naši multimediální výuku. U nás se angličtina online vyučuje zábavnou formou. Větší přiblížení obsahu kurzů naleznete pod odkazem Unikátní výukový systém. Zde se dozvíte jaký je rozdíl mezi naším kurzem angličtiny a kurzy jiných společností. Dozvíte se, za co přesně všechna ta ocení byla naší firmě udělena. Naše kurzy byly navíc testovány na tisících studentech.

Tagged with:
 

Recent Entries

 • Záložky

 • 1 Comment

  1. Angličtina napsal:

   Dozvíte se, za co přesně všechna ta ocení byla naší firmě udělena. Naše kurzy byly navíc testovány na tisících studentech. http://www.onlinejazyky.cz/anglictina.html

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>