Spodní prádlo

Trika

Nanosilver

Trika patří základnímu vybavení každého správného šatníku, nikdy jich není dost. Potřebujete pěkné dámské či pánské triko na běžné nošení do práce, města, na vycházku, praktické tričko na cvičení nebo zajímavé módní triko ? Trika na sport i běžné nošení naleznete v naší nabídce. Trika jednobarevná i s potiskem, chladící i termo. Použité materiály jsou pohodlné a příjemné na dotek.Trika mají moderní a propracovaný střih, takže skvěle padnou každému z vás. Kvalitní materiál je zárukou toho, že si trika udrží svůj původní vzhled i po opakovaném praní.
Trička jako funkční prádlo na zimní i letní sporty si dnes již jen málokdo umí představit. Funkční trička jsou spodní vrstvou vašeho ošacení a jejich nejdůležitější vlastností je jednosměrný odvod potu směrem od těla. Proto jsou tato trička vhodná pro sport i jakoukoliv jinou činnost, při které se člověk zapotí.
Další skvělou funkcí termo triček je jejich citlivost na teplo. V zimě Vás udržují zahřáté a naopak v létě chladí. A právě proto jsou v současnosti tato trička tak oblíbená, díky své funkčnosti nám dodávají komfort, který  nám tak vyhovuje.

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>