Stonemania

Přírodní kámen se řadí mezi nejstarší stavební materiály. Díky své trvanlivosti, rozmanitosti a kráse patří obklady a dlažba z přírodních kamenů mezi nejvyhledávanější estetické doplňky vůbec. Široce uplatnitelné jsou hlavně mramor, pískovec, břidlice, žula nebo travertin. Udělejte ze své kuchyně či koupelny příjemné místo pro relaxaci, díky společnosti Stonemania Brno budou vaše obklady i dlažba z přírodního kamene disponovat tou nejvyšší možnou kvalitou a přesto příznivou cenou.

 

Nabídka společnosti Stonemania Brno je velice široká. Nesmírně oblíbený produkt představuje například kámen travertin. Tato chemická usazená hornina je vhodná především na obklady, ale i dlažba z travertinu vypadá skvěle. Pro milovníky luxusu však doporučujeme spíše mramor, který je díky svým prvotřídním estetickým vlastnostem ideálním doplňkem každého interiéru.

 

V případě, že jsou obklady nebo dlažba vybírány ženou, pak příjemně potěší široké barevné spektrum, kterým disponuje žula. Tento lesklý a hladký kámen lze použít jak do interiérů, tak i exteriérů. Společnost Stonemania Brno svým klientům nabízí také obklady či dlažbu v provedení břidlice, hedvábně lesklého kamene složeného z velmi jemných částic.

 

V produktech společnosti Stonemania Brno nechybí ani kvarcit, nebo-li křemenec. Tato odolná hornina s vysokým obsahem křemene je opět vhodná na obklady interiérů i exteriérů, stejně jako na dlažby. Nabídku přírodních kamenů pak uzavírají vápenec, pískovec nebo andezit.

 

Obklady a dlažba z přírodních kamenů dodají vašemu bydlení elegantní nádech, který budou závistivě obdivovat lidé z širokého okolí. Navštivte společnost Stonemania Brno a vyberte si v široké produktové nabídce také Vy.

 

 

Stonemania
Táborská 61
Brno 615 00
Tel.: +420 548 211 289
Email: info@stonemania.cz
Web: www.stonemania.cz

 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>