Technicky prověřené a levné karavany jednoduše seženete u DJ AUTO-CAR

Firma DJ AUTO-CAR se specializuje na kvalitní a levné karavany. Kvalitní a levné karavany se dovážejí z Nizozemska a Belgie, u DJ AUTO-CAR se prodávají za přijatelné ceny. Kvalitní levné karavany jsou k mání v DJ AUTO-CAR téměř deset let, protože levné karavany se u nás čím dál lépe prodávají. Spolehlivý karavany bazar – DJ AUTO-CAR – se orientuje na prověřené, levné karavany o různých cenách, mnoha značek a s různým vybavením. Dovážené levné karavany ze zemí EU jsou homologovány a po technické kontrole. Aktuálně je podzimní sortiment obytných přívěsů rozšířen o zajímavé posezonní slevy.

Dostupné, levné karavany má karavany bazar v odlišných cenových třídách, kdy cena představuje typ a stáří obytného přívěsu a výbavu. Již za cenu nepřesahující 50 tisíc korun jsou k mání kvalitní levné karavany s vybavením. Na karavany bazar jsou k mání přívěsy za 100 tisíc až 150 tisíc korun. Sortiment dražších karavanů je určen pro náročnější klienty. Karavany jsou komfortněji obohaceny o bojler, klimatizaci, stabilizátor, digestoř, případně markýzu nebo pojezd na dálkové ovládání.

Převážně mají levné karavany standardní vybavení, kam obvykle spadá koupelna, prospěšná kazetová toaleta, ale také kuchyň s nerezovým dřezem na plyn, lednička, vodní nádrž, stan. Na přání se mohou provést drobné úpravy jako doplnění obytného přívěsu akumulátorem, dále také sprchou, anebo ohřevem vody. Není třeba se strachovat chladného počasí, prodávané levné karavany disponují dvojitými skly do oken.

U prověřené firmy DJ AUTO-CAR jsou k dostání levné karavany, které jsou k vidění na webových stránkách, DJ AUTO-CAR může dopravit levné karavany dle přání klienta. Jistý je doplňkový servis jako pojištění obytného karavanu, převody karavanů na dopravním inspektorátu, vyřízení TK, výkup přívěsu na protiúčet, případně komisní prodej.

Tagged with:
 

Recent Entries

 • Záložky

 • 2 Comments

  1. registracePR napsal:

   Sháníte náhradní díly na svůj vůz Citroen Picasso? Obraťte se na E-SHOP Autovrakoviště CITROEN . Není nic jednoduššího, než se podívat na nabídku e-shopu a z nabízených náhradních dílů si vybrat.

  2. registracePR napsal:

   Nabízíme ubytování v Dunajske Strede, v moderně vybavených apartmánech s kuchyňkou a balkonem v blízkosti termálního koupaliště. Navštivte naše webové stránky apartmany-termal.sk a zarezervujte si neprodleně svou rodinnou dovolenou na Slovensku.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>