Tepelná čerpadla voda

V čem se tepelná čerpadla EURONOM liší od konkurence?

  1. TRADICE – Počátky historie společnosti EURONOM sahají až do roku 1939. První tepelná čerpadla vzduch voda začala společnost EURONOM distribuovat do skandinávských a evropských zemí již v roce 1977. Tepelná čerpadla tedy vyrábí již téměř 35 let.
  2. ZKUŠENOSTI – V našem sortimentu naleznete veškeré typy tepelných čerpadel – tepelná čerpadla vzduch voda, země voda, voda voda a nově také ventilační tepelná čerpadla.
  3. KVALITA – Veškerá tepelná čerpadla jsou vyrobeny z nerezové ocely a veškeré komponenty jsou prvotřídní kvality pro maximálně dlouhou životnost. Za záruku kvality považujeme mnoho získaných ocenění a především desetitisíce instalací tepelných čerpadel v extrémních severských podmínkách.
  4. INOVATIVNOST – Neustále se snažíme zdokonalovat technologie a poskytovat tak zákazníků tepelná čerpadla s nízkou spotřebou energie, která představují nejlepší volbu dnes a v budoucnu.
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>