U nás seženete rybářské pruty, rybářské navijáky a další rybářské potřeby

Konkrétní rybářské pruty se objednávají lépe, než si zběhlí rybáři i úplní laici představují. Zvolíte si svoji rybolovnou techniku a poté už si snadno vyberete určité rybářské pruty a rybářské navijáky. Zajímá vás konkrétně přívlač, kaprařina, sumcařina, muškařina, feeder, plavaná, logicky si nakoupíte kaprové rybářské pruty, přívlačové pruty, ale také mořské rybářské pruty anebo feederové rybářské pruty Shimano, vyhlášené rybářské pruty Jaxon i Daiwa. Kaprové teleskopické pruty mají výhodu v nízké hmotnosti. Znamenité rybářské pruty Jaxon jednoznačně vítězí mezi kaprovými pruty, stejně tak i u rybářských matchových prutů. Závodní rybářské pruty mačovky se používají pro konkrétní speciální způsob rybolovu – plavanou. Normální rybářské pruty a rybářské pruty mačkové se liší v tom, že mačové rybářské pruty jsou obsypány více očky, díky tomu je využíváno jemné akce rybářského prutu, která bude rychlá a souběžně i koncová. Ale něžná, střední a těžká zátěž vrhu jsou odlišovacími parametry mezi pruty mačovkami.

Feederové pruty Jaxon a Daiwa jsou rybářské pruty pro rybolov s krmítkem. Výše uvedené rybářské pruty jsou nabízeny s citlivými výměnnými špičkami s absolutní detekcí záběru, proto se od dalších prutů odlišují. Kvůli rozměrům se feederové rybářské pruty dělí na pickery rybářské pruty, winkelpickery, light pruty, střední rybářské pruty a heavy rybářské pruty. Milovníci rybolovu s přívlačí – lov s nástrahou a provokací predátora k útoku – mají na výběr přívlačové pruty Jaxon, pruty značky Daiwa a pruty Shimano, které jsou kratší a mají různé možnosti váhy přívlače. K přívlačovým prutům se prodávají patřičné přívlačové rybářské navijáky. Veškeré sumcové rybářské pruty se vyznačují velkou jakostí díky své absolutní výdrži. Je vhodné si zakoupit také speciální naviják nebo multiplikátor.

Pro klienty seženeme i produkty, jež nyní nejsou v sortimentu prodejny. Je dobré si sledovat akční slevy, neboť všichni stálí klienti jsou odměňováni.

Tagged with:
 

Recent Entries

 • Záložky

 • 1 Comment

  1. registracePR napsal:

   Společnost Kontejnery-mk nabízí prodej lodních kontejnerů . Využít můžete i pronájem kontejnerů , který tato společnost také nabízí. V nabídce jsou i modifikované kontejnery, které se používají ke stavbě modulových domů z kontejnerů za velmi příznivou cenu.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>