Upozorněte klienty na vaše zboží

 

O Češích se tvrdí, že zbožňují slevy. Řada obchodníků jim tak vychází vstříc a pravidelně je zaplavuje slevovými akcemi. Podle všeho jim to funguje, a zákazníci tak nakupují jako šílení, což se pak zrcadlí v obrovských tržbách nejen největších českých obchodníků. Jak však zařídit, aby se i vámi nabízené produkty dostaly k očím potenciálních zákazníků? Že už dávno skončila éra papírových reklamních letáků, dokáže náš následující článek.

V současnosti letí internetové letáky

Setkat se můžeme i s lidmi, kteří papírové nabídkové letáky čtou i dnes. Postupně jich však ubývá, protože vyhledávají jednodušší způsoby, jak probrat všechny nabídky, na jejichž slevy mají zálusk. K tomu jim může pomoct právě internet. Nicméně procházet stránky všech obchodníků by bylo velmi zdlouhavé, zvláště jsou-li všechny slevové letáky na jednom místě. Takové místo se pak jmenuje portál Cojevakci.cz. Výhody pak ovšem nepřináší jen zákazníkům, ale také prodejcům, Ty tak mají k dispozici nový kanál, prostřednictvím kterého mohou komunikovat se zákazníky a oslovovat nové klienty.

A jaké má tento server výhody?

Důvodů, proč využít právě server Cojevakci.cz, je skutečně hodně. Některé hledejte v záložce „proč nás používat“. Dodejme však, že tímto způsobem oslovíte jen zákazníky, které vaše nabídka skutečně zajímá. Nikoho tedy neotravuje leták, který je jednak nákladné vyrobit, ale rovněž se na něj spotřebuje poměrně velké množství papíru, který by se jinak dal využít rozumněji. Založení letáku na portálu Cojevakci.cz je navíc úplně zdarma. Že váš leták uvidí zákazníci, pak zajistí nejen newsletter, kterým portál pravidelně obesílá své odběratele, ale i RSS kanál, který má hodně klientů přidaný ve své čtečce. Novinkou je také oslovování zákazníků prostřednictvím Facebook. Na co tedy čekáte. Přidejte se k nám!

Tagged with:
 

Recent Entries

  • Záložky

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>